Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Але своїми красотами ми дійсно можемо пишатися, бо у нас достатньо локацій, на яких мріють побувати закордонні туристи. Але самі ми не так багато унікальних місць на території України знаємо. І це треба виправляти, адже у нас дійсно є все.

Озеро Синевир

Наприклад, озеро Синевир – це єдиний природний скарб на території Закарпаття що має неабияку славу і популярність серед туристів. Це водночас і найбільше, і найглибше високогірне озеро України, яке приковує увагу тисяч туристів на Закарпатті. До того ж це озеро дуже відоме й за кордоном. І люди з усіх країн хочуть приїхати до України заради того, щоб відвідати його.

У центрі Синевира видніється такий маленький острівець, який називають дуже цікаво – Морським оком. Оскільки він нагадує зіницю. І в цьому є його особливість, точніше одна з них.

Озеро розташоване у Закарпатській області, в національному природному парку “Синевир”, звідси й назва самого озера. А його висота над рівнем моря становить 989 метрів, уявіть собі.

Історія створення назви Синевир.

Краєвиди Синевир
Краєвиди Синевир

Це історія дівчини Синь та бідного верховинського пастуха, на ім’я Віра. Вона розповідає про велике і сильне кохання, яке закінчилося дуже трагічно і несправедливо. Виявляється, батько дівчини,що був проти бідного парубка, Вір був жорстоко вбитий. А від потоку сліз дівчини і з’явилося Синевирське озеро. До речі, ще кажуть, що після цього дівчина нікого так і не покохала, бо не змогла пережити втрату.  І воно навіки зберігає кохання пар, які разом купаються там. Тож, якщо ви хочете мати вічне кохання, вам потрібно на Синевир.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.

Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.