Є кілька варіантів сніданків, які максимально допоможуть наситити організм корисними вітамінами, клітковиною, жирами та амінокислотами. Така їжа зможе добре наситити організм, подарувати сили та енергію, а ще вона легко засвоюється. Одним із самих перших корисних варіантів сніданків є малосольна червона риба (можна оселедець, або будь-яку іншу морську рибу), авокадо, огірки, помідори, смажені курячі яйця, салат із шпинату. Хліб краще всього замінити лавашем, або кружками тако. Оскільки хліб вважається однією з найкалорійнішою їжею й ці вуглеводи мають мало користі.
Наприклад, у вівторок на сніданок уже можна приготувати салат із капусти (будь-якої). Капустку потрібно дрібно порізати, злегка посолити, руками відтиснути з неї сік і додати рослинну олію (оливкову, гарбузову, соняшникову, лляну). Туди ж можна додати зелень: петрушку, кріп. А ще порізати варене яйце — буде дуже смачно. На додачу, можна запекти м’ясний стейк. Салат плюс печене м’ясо це щось! До цього також можна додати свіжі огірки, помідори та шматочок сиру!
Третій варіант сніданку — салат із вареного буряка (дуже корисно, бо підвищує гемоглобін, покращує імунітет і обмін речовин). До нього можна додати будь-яку зелень. А ще, приготувати курячі яйця у тому вигляді, в якому вони подобаються (пашот, скрембл, фріттата, сюр ле плат). До речі, до вареного буряка дуже добре смакує оселедець.
У четвер, коли вже є легка втома від робочого тижня, на сніданок можна поїсти гранолу з молоком. Їх існує ціле різноманіття, з різними горіхами, сухофруктами, родзинками або фініками. А ще, випити каву та поїсти сир чедр, або бринзу чи фета. Як варіант, випити закваску зі злаками, або поїсти йогурт. У п’ятницю можна приготувати на сніданок картопляне пюре, а до нього додати будь-який салат із капусти, або овочів. Це може бути й терта морква з зеленню, і просто огірки з помідорами та авокадо.