Четвер, 4 Березня, 2021

Лікарі назвали ознака “тихого” серцевого нападу, про які мало хто знає

У Гарвардські медичній школі лікарі назвали неочікувані ознаки "тихого" серцевого нападу, про які ви навіть не здогадувались. Дізнайтесь їх якомога скоріше, щоб запобігти серйозних наслідків.

Непомітні симптоми серцевого нападу 

Лікарі говорять, що якщо ви відчуваєте нудоту, то потрібно негайно звернутись до фахівців. Згідно з їх дослідженнями, половина симптомів серцевого нападу можна навіть не помітити або ж вони мають дуже слабке вираження. Саме через це люди не звертаються до лікарів, спираючи ці ознаки на щось інше, аж поки вони переростають у більш серйозні наслідки. Тому варто не упускати можливості і звертати увагу на своє самопочуття.  

Через те, що ми мало звертаємо увагу на сигнали, які подає нам організм, може порушитись функціонування серцево-судинної системи. До того ж, після непомітного серцевого нападу може виникнути ризик повторних таких нападів, а вони у свою чергу дають вже серйозні ускладнення.  

Запаморочення і нудота
Запаморочення і нудота

Тому фахівці вважають нудоту з невідомих причин — червоним сигналом звернутись до лікаря, щоб запобігти проблем зі здоров’ям у майбутньому. 

Крім того, медики назвали ще дві супровідні ознаки непомітного нападу — запаморочення і холодний піт. 

Однак, варто зазначити, що якщо ви відчуваєте себе погано, то це не означає, що у вас саме серцевий напад. Інколи, з інших причин, люди можуть відчувати такі ж симптоми. У такому випадку краще дати людині доступ до свіжого повітря і випити трішки холодної води невеликими ковтками. Але в обох випадках потрібно звернутись до лікаря, щоб знати істинну причину такого самопочуття.  

Залишайтесь здорові і бережіть своїх близьких! 

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини