Вчені спростували популярні міфи про молоко

Вчені вирішили проаналізувати найпоширеніші міфи про молоко, щоб раз і назавжди поставити крапку в суперечках навколо цього продукту.

Молоко – продукт, добре знайомий нам з дитинства. Молоко популярне в усьому світі, а особливо в європейських країнах, його вживають тут в будь-якому віці і вигляді. Однак, незважаючи на всю його універсальність, про молоко існує ряд міфів.

Хтось боїться споживати молоко після 30 років, хтось, навпаки, вірить, що молоко – запорука вічної молодості. Китайські вчені вирішили проаналізувати найпоширеніші міфи про молоко, щоб раз і назавжди поставити крапку в суперечках навколо цього продукту.

Молоко не можна пити натщесерце

Насправді можна. Жири та лактоза, потрапляючи в порожній шлунок, засвоюються краще. За винятком тих випадків, коли людина страждає непереносимістю лактози.

Молоко може відбілити шкіру обличчя

На жаль, цей продукт не містить речовин, які могли б хоч якось вплинути на відтінок шкіри. Більш того, молекули молока не мають здатність проникати крізь шкіру.

Молоко
Молоко

При кип’ятінні молока втрачаються всі його  корисні властивості

І навіть більше – є прихильники теорії, що кип’ячене молоко шкідливе для здоров’я. При бажанні можна детально ознайомитися з реакцією Майяра, кажуть фахівці. Кип’ятіння молока – процес, при якому не відбувається нічого, що могло б зробити цей продукт небезпечним для людини.

Пакетоване молоко можна гріти в мікрохвильовці

Якщо є необхідність розігріти молоко прямо в упаковці, краще зробити це, зануривши його в ємність з гарячою водою. При екстремальних температурах в мікрохвильовій печі речовини, використані в створенні матеріалу упаковки, можуть виділятися з вміст. Алюмінієва фольга, яка також часто зустрічається в молочних пакетах і коробках, може спалахнути під впливом високих температур.

Тож пийте молоко на здоров’я, адже в ньому міститься багато корисних вітамінів та мікроелементів, зокрема, кальцій, фосфор, вітаміни B2 і B6, В12 та інші.

Схожі новини