11 продуктів, які не варто купувати в супермаркеті

Щоб зробити свою продуктову корзину більш здоровою, смачною і економічною, варто виключити з неї 11 продуктів.

Всі продукти на полицях супермаркетів виглядають привабливо і смачно, адже над цим попрацювали маркетологи. Однак  не всі продукти, які потрапляють на прилавки магазинів, якісні та корисні. Щоб зробити своє харчування більш здоровим, варто не купувати в супермаркетах ці 11 пунктів, впевнені фахівці.

Цукерки

Не купляйте цукерки, і ви заощадите купу грошей і збереже власне здоров’я. Замість них можна придбати щось більш корисне.

Цукерки
Цукерки

Ароматизовані йогурти і коктейлі

Зазвичай, це просто більш солодкий варіант раніше здорового продукту. Уважно вивчайте склад таких йогуртів, щоб зрозуміти, більше в них білка, чи цукру.

Ковбаса і сир в нарізках

Такі продукти містять занадто багато натрію і насичених жирів, і не мають клітковини.

Готові коктейлі

Такі популярні коктейлі, як «Маргарита» і «Кривава Мері» в принципі не надто корисні, а готові на прилавках в магазинах – це взагалі цукрові бомби.

Продукти з трансжирами

У великій кількості шкідливі трансжири містяться в маргарині, багатьох приправах, вершках. Часте вживання їх може викликати серцево-судинні захворювання.

Соки

На перший погляд, в соках нема нічого поганого. Насправді, вони не корисні через високий вміств їхньому складі концентрованого цукру. Краще замінити їх на свіжі фрукти.

Соки
Соки

Готові салати

В таких салатах буває багато соусу, який багатий на натрій, цукор і трансжири, що дуже некорисно для організму.

Чай в пляшках

Такий напій містить стільки ж цукру, як і солодка газована вода. Ознайомтеся зі складом напою, і виберіть той, в якому вміст цукру близький до нуля.

Безглютенові закуски

Людям, які страждають від непереносимості глютену, купувати їх можна. Але якщо у вас такої проблеми нема, і ви просто думаєте, що такі продукти більш корисні для здоров’я, то ви помиляєтеся. У таких закусках насправді багато цукру, трансжирів і солі для покращення їхнього смаку. Випічка з цільнозернового борошна буде кращим варіантом.

Веганське морозиво

Морозиво, виготовлене з кокосового молока, може містити цукор і трансжири. Варто його купляти, хіба що якщо у вас непереносимість лактози.

Знежирені продукти

На перший погляд, вони менш калорійні. Але «знежирений» йогурт, арахісове масло або сир містять більшу кількість цукру, ніж їхні аналоги з нормальною жирністю. Таким чином виробники посилюють смак знежирених продуктів.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини