Чаї для схуднення: що вони насправді роблять з організмом

Чаї для схуднення насправді не ефективні, а часто навіть шкідливі. Дієтологи пояснюють, як чай для зниження ваги діє на організм і якою ціною змушує його худнути.

Так, всі чаї для схуднення містять сечогінні або проносні засоби, або і те, і інше. Треба розуміти, що у всіх рослин, що містяться в чаї для зниження ваги, є корисні властивості і протипоказання.

Між тим, з сечею з організму вимиваються необхідні йому магній, калій, натрій та інші мінеральні речовини.

Зневоднюється міжклітинний простір, перестають працювати K-Na осмотичні насоси в мембранах. Це означає, що в клітини не можуть потрапити потрібні речовини, і вони перестають виконувати свої функції.

Чаї для схуднення
Чаї для схуднення

Ми їмо щось корисне, а воно просто не може потрапити в клітини, пояснюють дієтологи. Це, до речі, відбувається, і якщо пити мало води.

Деякі трави мають проносний ефект. Деякі рослини викликають хімічне подразнення рецепторів слизової оболонки кишечнику. Наприклад, корінь ревеню, кора жостеру, плоди жостеру, листя сени.

Сольові проносні (натрію сульфат, магнію сульфат, сіль карловарська), морська капуста, агар-агар, лляне насіння, лактулоза викликають механічне подразнення рецепторів слизової оболонки кишечнику.

При цьому порушується всмоктування води і необхідних організму електролітів.

На жирові клітини чаї для схуднення жодним чином не впливають. У кращому випадку вони не приносять користі, а в гіршому – небезпечні, впевнені дієтологи.

Популярне зараз

Схожі новини