Як правильно проводити прибирання в квартирі, де живе інфікований COVID-19

Епідеміологи рекомендують використовувати мильний або хлоромісний розчин, а також спиртовмісні антисептики.

Останні дослідження вчених свідчать, що коронавірус може жити на деяких поверхнях до 2 тижнів. Тож ретельне прибирання дому в період пандемії коронавірусу стає як ніколи актуальним.

Фахівці-епідеміологи розповіли, як правильно робити прибирання в домі, де проживає хоча б одна людина, у якої підтверджений COVID-19.

Експерти рекомендують використовувати мильний або хлоромісний розчин, а також спиртовмісні антисептики. Вміст спирту в таких антисептиках повинен бути не менше 70 відсотків. Обробляти однією з цих рідин варто ручки шафів, дверні ручки, спинки стільців, інші жорсткі поверхні, вимикачі.

Прибирання в квартирі під час пандемії коронавірусу

Кухонні стільниці можна обробляти звичайною побутовою хімією. Побутова хімія підійде і для обробки змішувачів і раковин. Змити її варто гарячою водою.

Якщо всі мешканці квартири здорові, таку обробку треба проводити час від часу. Якщо ж хоча б один з членів родини інфікований коронавірусом, обробляти вимикачі і ручки треба після кожного використання. Пульти керування побутовою технікою, гребінці, зубні щітки та інші речі рекомендовано протирати серветками з антисептиком. Унітаз, ванну, душову кабіну треба мити засобами на основі хлору.

У випадку, якщо хтось з домашніх захворів на COVID-19, вологе прибирання з хлоромісними засобами треба проводити щодня. Це допоможе зменшити ризики зараження інших членів сім’ї.

Схожі статті

Новини здоров’я: вчені провели лабораторне дослідження – у кліщів є “улюблена” група крові

Дуже довго вчені не могли зрозуміти, за якими саме алгоритмами працює природа кліщів, з якими ми так не хочемо зіштовхуватися у повсякденному житті.

Корисніша за лосося, дешевше за скумбрію: дієтологи назвали рибу №1 для здоров’я

Її можна знайти майже в кожному магазині, і коштує вона зовсім небагато. Але дієтологи називають цю рибу однією з найцінніших. У ній багато білка та корисних жирів. Ідеальне харчування на кожен день.

Сироп від кашлю можна знайти в лісі, але йти по нього слід уже зараз: до 1 червня

Цей засіб повністю натуральний, а зберігати його можна у погребі чи в холодильнику. Зробити зараз, а користовуватися протягом усієї осені та зими. Їсти можуть навіть діти!

Шкода, замаскована під користь: 3 рослинні олії, які не варто купувати навіть зі знижкою

Деякі рослинні олії тільки здаються хорошими. А насправді від них не те що користі для здоров'я немає, а деколи навіть навпаки. Дієтологи розповіли про те, які види олії краще обходити стороною.

Правила гігієни, про які ніхто не знає: чи обов’язково митися щодня, щоб бути чистими?

Чи потрібно людині митися щоденно? Дехто вважає, що обов'язково, та всіляко дотримується цього. Інші ж впевнені, що це зайве. Тож спеціалісти пояснили, як необхідно робити насправді.

Смачний натуральний чай із полуничного листя: 3 причини заготовити його на зиму

Мабуть, у світі нема людей, які б не пили чай. Але не всі знають, що його можна не купувати, а робити самостійно. Причому він буде навіть смачнішим та ароматнішим, ніж магазинні.