Аніта Луценко розповіла, як зменшити талію і схуднути в руках: найефективніші вправи цієї весни

Відома спортсменка та тренерка Аніта Луценко в особистому фотоблозі поділилась ефективними порадами щодо схуднення. Сьогодні ми розповімо про найкращі вправи, що стали трендом цієї весни.

Перш за все, Аніта Луценко рекомендує зменшити відсоток жиру в усьому тілі шляхом збалансованого харчування. Це допоможе прибрати зайвий жир на боках, спині та животі, що автоматично зробить талію тоншою.

Важливо розуміти, що тренуванням м’язів талії не вдасться зменшити її обсяг. Замість цього, Луценко радить зосередитися на вправах для м’язів тазового дна, що допоможе підтягти живіт та зміцнити м’язи цієї області.

Крім того, розтяжка зони талії, живота та спини може виявитися дуже корисною. Вона сприятиме “витягненню” тіла, підтягне шкіру і навіть допоможе вирости на 1-2 сантиметри. Також важливо враховувати поставу, оскільки правильна поза може візуально змінити вигляд талії.

Не слід забувати, що за допомогою вправ можна “розширити” спину та округлити сідниці, що також вплине на візуальне сприйняття пропорцій тіла.

Аніта Луценко розповіла, як швидко схуднути в руках і талії
Аніта Луценко розповіла, як швидко схуднути в руках і талії

Отже, ось кілька найефективніших вправ для зменшення талії та схуднення в руках, що стали трендом цієї весни:

Бокові планки:

Почніть з положення лежачи на боці, підтримуйте тіло на лікті та опирайтесь на праву чи ліву ногу. Підніміть тіло вгору, утримуйте лінію від голови до п’ят. Затримайте дихання і утримуйтеся в цій позі протягом 30 секунд. Повторіть те саме на іншому боці.

Велосипед:

Ляжте на спину, підніміть ноги вверх і зігніть їх в колінах у прямому куті. Піднімаючи праву ногу, ліву руку спрямуйте до правого коліна. Зробіть обертання, доторкаючись правим ліктем до лівого коліна. Поверніться до початкового положення і повторіть ще раз.

Розведення рук з гантелями:

Встаньте прямо, з гантелями у руках. Поступово підніміть руки в боки, роблячи розведення. Зупиніться, коли руки будуть на рівні з плечима, а потім поверніться до початкового положення. Будь-які інтенсивні вправи з гантелями посприяють зменшенню жиру в області рук.

Підйоми ніг в упорі лежачи:

Ляжте на спину і підніміть ноги вгору, зігнувши їх у колінах або повністю випрямивши. Зафіксуйте це положення і почніть підіймати таз вгору. Повільно опускайте таз назад до початкового положення.

Розтяжка області талії та спини:

Сідайте на підлогу із розведеними ногами. Поверніться вліво та намагайтесь доторкнутися лівим ліктем до правого коліна, утримуйте цю позу кілька секунд. Поверніться в початкове положення і повторіть ще раз.

Аніта Луценко розповіла, як швидко схуднути в руках і талії
Аніта Луценко розповіла, як швидко схуднути в руках і талії

Схожі статті

Зайва вага буде танути на очах: виключіть зі свого раціону всього 1 поширений інгредієнт, щоб почати худнути

Багато людей мріють про стрункість. Важка робота в спортзалі, різноманітні дієти. Це може виснажувати, не даючи бажаного результату. Але насправді всього можна досягти значно простіше, ніж здається.

В рази корисніша за звичайну крупу: рецепт каші із зеленої гречки для тих, хто піклується про здоров’я

А чи знали ви, що гречка здатна зміцнювати імунітет та є найкориснішою крупою, яка насичена великою кількістю поживних речовин? Сьогодні ми розповімо вам про корисні властивості зеленої гречки.

Як покращити стан шкіри без косметолога в домашніх умовах: 5 простих способів, про які ви точно не знали

Сьогодні ми поділимось з вами корисними порадами, що допоможуть покращити стан вашої шкіри в домашніх умовах. Дотримуючись цих простих правил, послуги косметологів вам не знадобляться.