Стосунки на відстані: 5 умов, яких потрібно дотримуватися, щоб не втратити одне одного

Чи можливі взагалі стосунки на відстані? Але є − і ти, і я, ми знаємо такі сім'ї, які особистим прикладом підтверджують, що відстань лише зміцнює стосунки. Може, вони знають якийсь секрет?

Виявляється, таки так, є п’ять умов, які допоможуть не лише не втратити кохану людину, а навіть ще більше наблизити до себе. Про це розповіла психологиня Наталія Гаєвська.

Навчися слухати

Є люди, які телефонують, щоб сказати тільки про своє. Але людина так влаштована, тому той, хто «у телефоні» також «має своє» і для нього воно також важливе.

Пам’ятай про смаки, звички, уподобання. А головне – вислухай. «Твоє» нікуди не дінеться. Зрештою, буває так, що під час слухання вже й відпадає потреба чи бажання говорити про це.

Зроби світлини як тренуєшся - тримай його у стані зацікавлення твоїм життям
Зроби світлини як тренуєшся – тримай його у стані зацікавлення твоїм життям

Вчися домовлятися

Після першого засвоєного уроку другий уже буде легший. Не дивлячись на те, що між вами відстань, спільні інтереси, побутові проблеми, сімейні питання залишаються – вони вимагають вирішення. А перед тим обговорення.

Жодна сторона не може бути ущемлена. Завжди висловлюй чітко і до кінця свою позицію, але, звісно, не у категоричній формі, а у формі діалогу. Будь-які недомовленості завжди вилізуть боком.

Пам’ятай про особистий простір партнера

У стосунках на відстані часто є спокуса надмірно контролювати партнера. З різних причин – боязнь втратити кохання, ревність, щире хвилювання за партнера. Облиш, що має бути – те буде. А ось своїм нестерпним контролем ти можеш просто спровокувати або наблизити кінець стосунків.

Створіть свій маленький «світ на двох»

Обговорюйте найближчі спільні плани. Діліться інтимними подробицями з різними тільки вам зрозумілими термінами і слівцями.  Прокручуйте спільні спогади з минулих зустрічей. Усе це підігріває почуття і наближує час зустрічі.

Плануйте спільне життя

Ваші стосунки – це ваші мрії, плани на майбутнє. Обговорюйте їх в деталях, візуалізуйте, відчувайте присмак і запах атмосфери, в якій ви б хотіли опинитися разом.

Будь у цьому ініціативною. Будь щирою і не бійся емоцій і почуттів.

реклама

Поділіться статтею

Як приготувати шубу: рецепт новорічного салату

Лінива шуба стане королевою новорічних салатів: покроковий рецепт оселедця під шубою по-новому

0
Традиційно оселедець під шубою – рецепт, який у багатьох асоціюється з Новим роком. Цей новорічний салат займає почесне місце на святковому столі нарівні з олів'є, холодцем і крабовим. Але як приготувати шубу по-новому? В нагоді стане лінивий варіант оселедця під шубою, який захопить гостей своїм оформленням і смаком.
Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт

Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт: майбутня мама від щастя не може припинити посміхатися

46-річна Наталія Могилевська мріє страти матір'ю. Своє бажання вона не приховує і навіть відкрито обговорювала можливість усиновлення малятка з дитбудинку. Втім, покищо це питання знаходиться на етапі роздумів. Чи можливо що зірка його вже вирішила?
Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витрати на справи амурні

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день, який пролетить швидко, легко і залишить приємний післясмак. Прекрасний час для шопінгу, розваг та процедур краси. Зустрічі пройдуть весело, стресу майже не буде. Детальніше у статті.
Як виглядає донька Олександра Пономарьова від Мозгової

Як виглядає донька Олександра Пономарьова від Мозгової, заради якої продюсерка обібрала колишнього до нитки

У стосунках з донькою великого композитора Миколи Мозгового Оленою в Олександра Пономарьова народилася прекрасна дівчинка, яка згодом зіграє велику роль у розлученні своіх батьків. Чому зіркова пара вирішила розійтися і як на це вплинула донька знаменитостей?
Як виглядають свекри Злати Огнєвіч

Як виглядають свекри Злати Огнєвіч: мама нареченого навіть не стала запам’ятовувати ім’я майбутньої невістки

Злата Огнєвіч не приховує щастя: знайшла обранця та отримала пропозицію руки і серця. Попереду нова родина, в якій вже є господарі – мама і тато Андрія, переможця шоу. Як виглядають та чим займаються майбутні свекри?

Популярне

Останні новини