Стосунки на відстані: 5 умов, яких потрібно дотримуватися, щоб не втратити одне одного

Чи можливі взагалі стосунки на відстані? Але є − і ти, і я, ми знаємо такі сім'ї, які особистим прикладом підтверджують, що відстань лише зміцнює стосунки. Може, вони знають якийсь секрет?

Виявляється, таки так, є п’ять умов, які допоможуть не лише не втратити кохану людину, а навіть ще більше наблизити до себе. Про це розповіла психологиня Наталія Гаєвська.

Навчися слухати

Є люди, які телефонують, щоб сказати тільки про своє. Але людина так влаштована, тому той, хто «у телефоні» також «має своє» і для нього воно також важливе.

Пам’ятай про смаки, звички, уподобання. А головне – вислухай. «Твоє» нікуди не дінеться. Зрештою, буває так, що під час слухання вже й відпадає потреба чи бажання говорити про це.

Зроби світлини як тренуєшся - тримай його у стані зацікавлення твоїм життям
Зроби світлини як тренуєшся – тримай його у стані зацікавлення твоїм життям

Вчися домовлятися

Після першого засвоєного уроку другий уже буде легший. Не дивлячись на те, що між вами відстань, спільні інтереси, побутові проблеми, сімейні питання залишаються – вони вимагають вирішення. А перед тим обговорення.

Жодна сторона не може бути ущемлена. Завжди висловлюй чітко і до кінця свою позицію, але, звісно, не у категоричній формі, а у формі діалогу. Будь-які недомовленості завжди вилізуть боком.

Пам’ятай про особистий простір партнера

У стосунках на відстані часто є спокуса надмірно контролювати партнера. З різних причин – боязнь втратити кохання, ревність, щире хвилювання за партнера. Облиш, що має бути – те буде. А ось своїм нестерпним контролем ти можеш просто спровокувати або наблизити кінець стосунків.

Створіть свій маленький «світ на двох»

Обговорюйте найближчі спільні плани. Діліться інтимними подробицями з різними тільки вам зрозумілими термінами і слівцями.  Прокручуйте спільні спогади з минулих зустрічей. Усе це підігріває почуття і наближує час зустрічі.

Плануйте спільне життя

Ваші стосунки – це ваші мрії, плани на майбутнє. Обговорюйте їх в деталях, візуалізуйте, відчувайте присмак і запах атмосфери, в якій ви б хотіли опинитися разом.

Будь у цьому ініціативною. Будь щирою і не бійся емоцій і почуттів.

Схожі статті

“Їжа, не призначена для людей”: стало відомо, чому насправді європейці та американці не їдять гречку

А чи знали ви, що європейці та американці переважно відмовляються вживати гречану крупу? Причина цьому виявилась на поверхні, експерти пояснили, чому ж більшість навіть не знає, яка гречка на смак.

Підкреслює мішки під очима і зморшки: типові помилки в макіяжі, яких припускається мало не кожна жінка

Макіяж може стати інструментом, який захистить шкіру від недоліків. Проте, іноді вибір сумнівних засобів або неправильна техніка нанесення може навпаки підкреслити певні недосконалості.

Як відчистити білі кросівки від бруду: найдієвіші домашні засоби, про які ви навіть не здогадувались

Власники білого одягу та взуття, час від часу стикаються із неприємними плямами на улюблених речах. Проте сьогодні ми розповімо, як позбутись бруду найпростішими способами.

Наймодніші стрижки на весну 2024: маллет, боб та інші зачіски, які виглядають свіжо та омолоджують

Відкрийте для себе нові трендові зачіски, що стали справжнім хітом весною 2024 року. Це чудова можливість спробувати щось нове та знайти стрижку, що підкреслить ваш шарм.

Модні зачіски для жінок за 40 років, які омолоджують та пасують для тонкого волосся – просто та зі смаком

Сьогодні ми поділимось з вами порадами від професійних стилістів, що запропонували найкращі зачіски для жінок 40+. Саме ці стрижки омолоджують та чудово пасують для тонкого типу волосся.

Як розтягнути вузьке взуття, щоб воно стало зручним: не буде тиснути в пальцях і натирати п’яти

Улюблене взуття почало тиснути? Пропонуємо до вашої уваги кілька корисних лайфхаків, що допоможуть розтягнути ваше взуття, аби воно знову було зручним та комфортним.