Хочете стати щасливими, знайдіть Меркурій

Сюрприз від всесвіту.

Цього року, як компенсацію за закриті кордони, природа вирішила подарувати мешканцям Північної півкулі неймовірної краси сюрприз – почати ранок з захоплюючих картинок ранкового неба.

До кінця тижня, а саме з 12 по 14 листопада, українці мають найкращу можливість можливість побачити одну з найпотаємніших планет сонячної системи – Меркурій. Хоча астрономи і запевняють, що жителі Північної півкулі Землі зможуть милуватися планетою до 24 листопада, проте саме цього тижня Меркурій можна буде спостерігати 1,5 години.

На світанку перед сходом Сонця найкраще видно Венеру – найяскравішу планету Сонячної системи. Саме ця планета разом з Місяцем слугують найкращим орієнтиром для пошуку Меркурія на вранішньому небі. Щоб побачити планету астрономи радять провести поглядом лінію від Венери до Сонця, що сходить і на цій лінії буде видно Меркурій. Тут є один нюанс – дивитися потрібно у напрямку звідки сходить Сонце, тож мешканцям великих міст треба добре постаратися, щоб знайти гарний оглядовий майданчик для спостереження.

Планета починає з’являтися над горизонтом о 6 ранку. А найвдалішим часом для спостереження за Меркурієм вважається 7 година ранку, тоді його видно найкраще.

Планета-неведимка Меркурій
Планета-неведимка Меркурій

Щоправда побачити його можна лише поки не зійшло Сонце. Після цього моменту планету закривають від нас сонячні промені і вона зникає до наступного ранку. Саме через таке близьке розташування до найбільшої зірки нашої Сонячної системи, Меркурій ще називають планетою-невидимкою. Можливість побачити його на небі випадає дуже рідко і якщо вдасться, це принесе удачу.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини