Як виглядають дружини друзів Зеленського Анджея Дуди та Бориса Джонсона: не поступаються першій леді

Є такий вислів "Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти", так ось щось подібне можна сказати й про другу половинку людини, тобто дивлячись на чиюсь дружину чи чоловіка, можна зробити певні висновки про саму людину, оскільки це найближча людина, яка відображає їхні спільні сімейні та життєві цінності.

Про першу леді України Олену Зеленську ми вже багато чого знаємо, і точно можна сказати, що родина нашого президента – це взірець чесності, порядності та взаємоповаги. І Володимир і Олена досить яскраво демонструють те, які вони всередині.

Подружжя Зеленських

Тож, повернемось до теми дружби. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Володимир завоював повагу та довіру від лідерів різних країн, але друзями йому стали дише двоє – президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Якщо спостерігати за їхніми стосунками, можна впевнено сказати, що вони дуже переживають та цінують Зеленського, і, певно цінності в них схожі. Але цікаво дізнатися, яких жінок собі образи товариші пана президента.

Дружина Анджея Дуди

Дружина Дуди

Кохану жінку президента Польщі звуть Агата Корнгаузер-Дуда, на перший погляд, вона стримана, спокійна, ввічлива, розумна та красива. Агаті зараз 50 років, і варто зазначити, що на свій вік, вона виглядає приголомшливо. Відомо, що за освітою жінка філолог, і навіть працювала за професією – викладала німецьку мову в середній школі Яна III Собеського в Кракові. Але з 2015 року Агата стала першою леді. У звичайному житті вона захоплюється літературою, і любить детективи та німецьку літературу в оригіналі.

Тож, якщо виходити із загальної картинки, то Агата й Анджей досить благородні та чесні люди, яким дійсно не байдужа доля інших людей.

Дружина Бориса Джонсона

Дружина Джонсона

Відомо, що Борис вже одружений втретє, але теми колишніх ми торкатися не будемо. А ось нинішню дружину товариша Зеленського звати Керрі Джонсон, вона значно молодша від свого супутника по життю, проте це не заважає їй бути щасливою та кохати по-справжньому. До шлюбу з Джонсоном працювала офіційним представником ЗМІ Консервативної партії. Також Керрі є політичною активісткою та природоохоронецею, жінка працює старшим радником благодійної організації з охорони океану Oceana. І всього цього дружина Бориса досягла у 35 років.

На публіці родина Джонсонів виглядає дуже щасливою та видно, що вони кохають один одного. Також соціально-політична діяльність доводить, що вони мають високі цінності у цьому житті.

Схожі статті

Модний образ на 14 лютого: 14 романтичних ідей, що одягнути на побачення – дрес-код на День закоханих

Не знаєте, що одягнути на День закоханих? Експертка "Сенсації" Кириленко Єлена розповідає, як підкреслити романтичний настрій 14 лютого своїм образом.

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.

П’ятниця, 13-го: що треба робити для благополуччя і чого уникати, щоб невдачі не переслідували весь рік

П'ятниця, що випала на 13-й день місяця, у багатьох народів світу вважається "поганим" днем. 2023 року лише одна п'ятниця 13-го – у жовтні.

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?