Легкий спосіб, як викликати Ангела хранителя, який буде стежити за твоєю дитиною

Людині при народженні дається сильний і надійний опікун − Ангел охоронець. Коли усе добре, буває, про нього й не згадують. А ось, коли біда чи, не дай Боже, хвороба… Бабуся Меланка поділилася секретом, як вона «викликає» Ангела охоронця для внука.

Ці секрети знала ще моя бабця, – каже бабця Меланка. – У нас їх передавали з роду в рід, бо, знаєте, земний лікар робить свою справу, а лікар душ – свою. Він понад всім. Ось, послухайте, що скажу.

Наш Ангел хранитель постійно біля нас, але сам у наше життя втручатися не має права. Тому, його треба просити. А просити – молитвою. Помолилися зранку – попросили про заступництво. Помолилися ввечері – подякували за опіку. І так само – в часі небезпеки чи хвороби.

Чітко формулюйте прохання

А, коли молитеся, то кажете чітко, чого хочете. Бо Ангел має передати  прохання Богові. А до Бога знаєте скільки людей звертається  одночасно? То, щоб Він вирішив вашу проблему має знати, чого хочете.

Будьте вдячні

Важливо кожну молитву, і особливо, прохання, починат з подяки. Так і кажіть: «Дякую тобі, що вислуховуєш мої прохання».

Просіть щиро і просто

Просіть, як діти просять щось у тата – з простотою, з настирливістю, з вірою, що отримають.  І Господь нам казав: «Будьте, як діти».

А ще, щоб ви знали, що дуже добре бути в храмі у понеділок, бо у цей день  Церква Свята згадує усіх Ангелів і Архангелів і всі небесні сили безтілесні.

Бабця з внуком

Молитва до Ангела хоронителя

Ангеле Божий, Хоронителю мого (називаєте кого і на ім’я).

Дякую, що вислуховуєш мої молитви. Заопікуйся й зараз моїм чадом. Пильнуй його думання і його діяння, щоб були згідні з волею Божою. Укріпи його віру, збагати надію і поглиб любов.

І так, в Божих чеснотах постав його перед світлий образ Господа нашого, Ісуса Христа, щоб Він за Словом Його, як і обіцяв, що не залишить нас до кінця віку, був милостивий і (кажете прохання), якщо на це Його свята воля. Амінь.

Схожі статті

3 речі, які категорично не можна робити в церкві, бо не буде здоров’я та грошей: ось чому

Дотримуючись цих простих, але важливих правил, ви не лише збережете гармонію в душі, але й уникнете можливих негативних впливів, які можуть торкнутися вашого здоров'я, добробуту чи спокою в родині.

Страсний тиждень 2025: чи можна саджати рослини в цей період і що кажуть прикмети

Великдень – одне із найважливіших свят року. В 2025 році його відзначатимуть вже за тиждень – 20 квітня. Тиждень перед цією визначною подією називають Страсним. Чи можна саджати в цей період рослини?

Чого не можна говорити та робити в церкві: ТОП-5 речей, про які повинен знати й пам’ятати кожен

Ці прості правила дозволяють створити атмосферу спокою, де кожен може зосередитись на духовних практиках і наблизитись до Бога. Адже, храм є місцем духовного відновлення для всіх.

Що робити з торішньою освяченою водою: в церкві розповіли, як вчинити зі священною рідиною

Вода, яку освячують на Водохреще і потім приносять додому, іноді не використовується господарями протягом року. Представники церкви розповіли, що із нею робити і чи можна виливати?

Коли Водохреще 2025 за новим церковним стилем: нова дата, традиції, що можна і не можна робити

В 2025 році українці вдруге святкуватимуть Водохреще за новим стилем. "Сенсація" розповідає, коли точна дата свята, які традиції на цей день існують.

Ні риби, ні м’яса: коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період

Стало відомо, коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період. Були внесені певні зміни, на які треба звернути увагу.