Страсний тиждень 2021: коли починається, що треба і чого не можна робити, аби вберегти родину від нещастя

Великдень 2021, православний, вже відбудеться на цьому тижня - 2 травня. Дізнайтеся, як потрібно готуватися до свята, відповідно до церковних канонів.

Великдень 2021 в Україні чекає на нас на початку травня. Цього року вважається, що свято приходить достатньо пізно – з цим пов’язують і те, що нинішня весна досить холодна. Ми все частіше цього року лишається вдома не тільки через погоду, а й через карантинні обмеження, і це гарний привід пізнати традиції та правильно підготуватися до Воскресіння Господнього.

Пасха 2021
Великдень 2021. Дата святкування – 2 травня. 

Кожен день – символічний цього тижня.

Понеділок – цього дня слід приділити увагу прибиранню, дрібному ремонту. Дозволяється робити грубу роботу. Починаючи з початку тижня – заборонено відвідувати розважальні заклади та сваритися.

Вівторок – день, коли Ісус Христос викрив фарисеїв і книжників, а ще повідав апостолам притчі про десять дів, про таланти, про данину кесареві, про воскресіння мертвих, про Страшний суд. Цього дня також можна займатися прибиранням.

Середа – вважається, що на третій день тижня Юда вирішив зрадити Христа за 30 срібників. У середу вже починають готуватися до Великодньої трапези.

Чистий Четвер – найбільш відповідальний день. Біблія каже, що на четвертий день відбулася Таємна вечеря та молитва Іісуса у Гетсиманському саду. У четвер можна займатися випічкою та фарбуванням яєць. У цей день потрібно до сходу сонця зробити омивання тіла та речей.

Страсна п’ятниця – день молитов і згадок страждання Христа. Заборонено поратися господарством.

Субота – у цей день душа Спасителя зійшла у пекло та сповістила грішників про перемогу над смертю. Дозволяється випікати паски цього дня.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини