Свято 10 вересня 2021 року: що можна та не можна у День праведної Анни Пророчиці

Попри те, що сьогоднішня дата присвячена жінці, ніжним це свято ніяк не можна назвати. Анна Пророчиця мала цікаву історію.

Свята Анна Пророчиця – незвичайна жінка. Вона була у когорті перших християн та за відданість Месії Господь обдарував її надзвичайною здібністю. Всі передбачення її дивним чином збувалися.

До речі, не плутайте Анну Пророчицю зі святою Анною. Це дві різні постаті в історії. Одна – просто віддана служниця Господня, а інша – матір Богородиця.

Другою Пророчиця зустріла Христа під час стрітення. Вела свята дуже благочестиве та праведне життя. Вона не дозволяла мирським спокусам руйнувати її віру та засуджувала тих, хто оступався на шляху до пізнання Господа.

Свята Анна Пророчиця

У цей день раніше завершувалося збирання хліба. Люди знали, що зовсім скоро почнуться затяжні дощі та гріховно було у цей день лінуватися чи відправлятися на гулянки. Якщо ваша робота не пов’язана з сільським господарством, то спробуйте віддати шану традиціям символічно. Випечіть власноруч хлібину або навіть просто млинці.

Також займіться прибиранням речей. Анна Пророчиця дуже шанує тих, у кого вдома лад та порядок.

Аби вранці свята вас оберігала, прочитайте таку нескладну молитву.

“Свята угодницe Аннo Пророчицe! … Помолися ж, свята, за чад наших нерозумних, щоб залишили їх хвоpoби і будь-яке зло. Даруй бездітним радість материнства і вбережи всякого від зла лихого і вчинків недобрих. Вознеси молитви до Господа, щоб послав він на нас своє благословення і не відкинув прохань щирих і каяття нашого”

Тричі скажіть слово “Амінь” та обов’язково хрестіться.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.