Церковне свято 8 грудня: що можна і не можна робити день святого Петра Олександрійського – традиції

8 грудня - цікавий день. Католики відзначають свято Непорочного зачаття, а ми, православні, вшановуємо пам'ять Петра Олександрійського. Направте молитви свої на благо, що сторицею вам вернеться. Не забувайте ділитися корисними статтями з близькими та рідними.

Святий Петро Олександрійський був вірним сподвижником віри Христової. Його знали місцеві, як людину мудру та добру. До чоловіка десятки родин приходили на обряд хрещення. Проте, місцевий правитель, боявшись втратити владу, наказав засудити до страти святого. Всі, хто знав і любив Петра – обурилися, але визволити його з пазурів деспота не могли. Аби люди не постраждали, мученик попросив про таємну страту. Життя його обірвалося на тому самому місці, де й апостола Марка.

Молитва
Церковне свято 8 грудня

Душа вірянина полетіла на небо, а 8 грудня ж отримало потужний заряд енергії. Цього дня також християни західного обряду святкують день Непорочного зачаття. Тому молитва сьогодні має стати вашим вірним супутником.

Вважається, що звернутися до Господа потрібно до 12 години дня. Рівно у полудень молитися не можна, бо вважається, що зараз черга Ангелів, які відлетіли до Бога. Перед тим, як схилитися на коліна перед образом Всевишнього, запаліть спершу церковну свічку. Гарно, якщо вона з Єрусалиму.

Просити напряму блага 8 грудня не варто. Це зробить за вас молитва. Прочитайте такі нехитрі рядки, які одразу дадуть вам сил та енергії:

Ісусе, твої руки і ноги були пробиті. Пробитий був також Твій бік. Усе було пробите, щоб ми могли бути зціленими, і наше тіло, храм Святого Духа, очищене. Ісусе, через Твої терпеливо знесені терпіння, зціли нас! Зціли нетерпеливість наших хворих і тих, хто доглядає за ними. Ти знаєш, як страждання може зробити нас нетерпеливими. Віднови любов до нас, щоб ми могли зносити біль так, як Ти.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ісусе, ти прийняв терновий вінок на голову і Тебе били по голові. Завдяки Твоїм ранам і вінкові із терня, зціли болі, які я маю в своїй голові.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ти закривав очі. Віднови зір сліпим.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ісусе, Ти слухався Свого Батька, Ти слухався Його Слова і прославляв Його Своїми устами.
Віднови наш слух і мову. Зціли німих і глухих.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ісусе, Своїми руками і ногами, пробитими цвяхами, зціли всякі види паралічу. Відкрий також усі стиснуті в кулаки руки.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ісусе, Тобі відкрили груди і пробили Твоє серце. Зціли наше хворе серце, проблеми з кровообігом, кров’ю і кістками.
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Ісусе, ти страждав невинно. Я молюся за тих, хто страждає через байдужість безсердечних і зарозумілих. Зціли їх, Ісусе!
Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!
Маріє, ми з Тобою біля підніжжя Хреста. Ти знаєш наші скорботи, проблеми і болі та як страждають наші душі. О Мати Утіхи, як я дякую Тобі, що не є один(одна)! Я дякую Тобі, що Ти зі мною у болях і на хресті. Я простягаю до Тебе свою руку, я посвячую своє життя Тобі, так щоб я міг(могла) стояти біля Хреста Твого Сина.
Мамо, ось Твої слова: «Дорогі Діти! Я хочу день за днем одягати вас у святість, доброту, послух і любов Бога, щоб ви з кожнем днем ставали красивішими і достойнішими свого Господа. Дорогі Діти, слухайте мої послання і живіть згідно з ними. Я хочу вести вас»
О Маріє, Мати з ніжним серцем, огорни нас, приготуй нас, омий нас, щоб ми були готові служити нашому Господу Ісусу і служити один одному.
(Помоліться: «Отче наш», «Богородице Діво», «Слава Отцю»)
Хай благословення миру, любові, милосердя і духовного та фізичного здоров’я зійдуть зараз з Хреста на мене і на цілий світ!
В ім.’я Отця, і Сина, і Святого Духа.
Амінь

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини