Субота, 19 Червня, 2021

4 рослин, які можна виростити у квіткових горщиках з однієї кісточки

Апельсин, грейпфрут, авокадо та інші рослини можна виростити у себе на підвіконні з однієї лише кісточки. Розповідаємо, як це зробити.

Апельсин  

Цей фрукт один із найбільш невибагливих серед усіх представників цитрусових. Тому його легко можна виростити у себе на підвіконні. Але варто зазначити, що плоди вони дають рідко. Щоб посадити апельсин у себе дома візьміть горщик з дренажем та поживним грунтом. Насіння беріть з гарних та стиглих фруктів. Вони мають бути досить великими. Перед посадкою замочіть насіння у воді на 10 хвилин. А потім висадіть у грунт на глибину близько 1-2 сантиметри. Далі накрийте горщики плівкою і перенесіть у добре освітлене місце. Зніміть плівку як тільки з’являться перші паростки.  

Лимон  

Лимон
Лимон

Лимон — досить поширена рослина серед тих, які можна вирощувати в домашній умовах. Але як і з апельсинами, отримати їх плоди важко. Досить часто лимон використовують як декоративну рослину. Але можна спробувати отримати з цієї рослини плоди. Схема посадки практично така ж, як і у апельсина. При цьому не забувайте удобрювати та регулярно поливати рослину. Також забезпечте лимону хороше освітлення.  

Фініки 

Фініки
Фініки

Якщо докласти зусиль, то з кісточки цього плоду також можна виростити рослину. До того ж, вони дуже гарно виглядають і можуть прикрасити інтер’єр. Для того, щоб посадити фініки звільніть кісточки від м’якоті і покладіть у воду на декілька днів. При цьому не забувайте періодично її міняти. Грунт для посадки має бути легкий і пухкий. Коли зійдуть перші паростки, його варто пересадити у більший горщик. Але робити це потрібно дуже обережно: не пошкодити коріння і переносити з грунтом 

Авокадо  

За останні роки авокадо став дуже популярним серед рослин, які можна вирощувати дома. Для того, щоб посадити авокадо візьміть кісточку стиглого фрукту і гострим кінчиком помістіть в грунт, а протилежну сторону залишити зовні.  

Поділіться статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Віктор Павлік витратив шалену купу грошей на пологи четвертої дружини та запросив акторів на виписку

Віктор Франкович у цей раз не скупився та влаштував дружині елітні пологи.
МакSим

Співачка МакSим знаходиться у комі: стан здоров’я артистки з кожним днем погіршується. Які прогнози лікарів?

Відома російська співачка Марина Амбросімова потрапила у лікарню і зараз знаходиться у медикаментозній комі.

Популярне

Останні новини