Коли сіяти перець на розсаду у 2023 році: сприятливі дні у лютому і березні в посівному календарі

Домашні, вирощені власноруч продукти – стануть хорошими частуваннями та доповненнями до будь-яких страв. Тому, ми підготували для вас правила та список сприятливих днів для посіву перців на розсаду.

Для того, щоб отримати гарний врожай перцю, необхідно знати правила посіву та сприятливі для цього дні за місячним календарем.

Зазначимо, що перець – дуже теплолюбний. Як і всі інші культури, він потребує достатнього освітлення, оптимальної температури повітря, промінчиків сонця. Крім термінів посадки слід визначитися, де ви будете садити свої перці: до теплиці чи у відкритий ґрунт.

Правила посіву перцю на розсаду

Якщо ви маєте на меті виростити перець у звичайній теплиці – посів можна проводити на початку березня, а садити радимо на початку травня.

Ґрунт для перців обирайте таким, щоб був живильним, пухким, родючим. Для надійності можна придбати вже відповідний у спеціальних магазинах.

Зазвичай посів перчиків на розсаду здійснюється в окремих горщиках, але якщо ви не маєте такої можливості – виберіть будь-яку посудину, яка буде просторою. Звертайте увагу на рівень ґрунту: він не повинен доходити до краю, обраної вами посудини.

Користуйтеся рекомендацією від професіоналів своєї справи. Вони радять проводити посів за два місяці до посадки на основне місце, де будуть зростати ваші перчики. Пам’ятайте найважливіше правило в посіву  –  підготування ґрунту.

Запишіть або запам’ятайте найкращі дні для посіву перцю на розсаду у 2023 році впевнені, що вони вам знадобляться:

  • 3, 4, 7, 8, 9, 10-14, 22-23 – лютий;
  • 6-8, 10, 11, 12 13, 15-17, 21-23, 29-30 – березень.

Схожі статті

З крапельним поливом троянд як у Тіни Кароль квіти будете збирати відрами: не треба бігати з лійкою по саду

Знаменита українська співачка Тіна Кароль обожнюю квіти, і завжди про це говорить. Окрім того, у своєму заміському будинку вона регулярно доглядає за власним садом.

Невибагливі вічнозелені: які рослини обрати для свого саду – найлегші у догляді дерева з гарним цвітінням

Відкрийте секрети легкого садівництва: вибір ідеальних вічнозелених дерев для вашого саду. Дізнайтеся, як створити гарний куточок природи без зайвого клопоту!

Підслухано у дачників: ніколи не залишайте довго лежати восени на землі опале листя горіха. Ось чому

Восени земля рясно встелена опалим листям. Але більшість агровласників не знають, що велика кількість листя волоського горіха може зашкодити на городі.

Не тягніть проблемні рослини у свій сад: квіті, що постійно хворіють та заражають всю зелень навкруги

Чи готові Ви витрачати час на лікування та догляд за рослинами, що постійно хворіють? Сенсація підкаже, що краще не висаджувати в саду, щоб уникнути зайвих проблем.

Як підготувати плодові дерева восени, щоб отримати багатий врожай навесні? Секрети від досвідчених дачників

Чим полити дерева, які добрива використати та як підготувати сад до зими, щоб навесні мати здорові рослини та багатий врожай. Читайте у нашому матеріалі.

Видалення вікового нагару з посуду, більше не проблема: просто змішайте компоненти, що є на кожній кухні

Видалення нагару з каструлі може бути складним завданням. Пропонуємо кілька способів, що полегшать домашню роботу. Вам більше не доведеться стояти біля мийки годинами.