З крапельним поливом троянд як у Тіни Кароль квіти будете збирати відрами: не треба бігати з лійкою по саду

Знаменита українська співачка Тіна Кароль обожнюю квіти, і завжди про це говорить. Окрім того, у своєму заміському будинку вона регулярно доглядає за власним садом.

Співачка може похизуватися не тільки неймовірним розарієм, але й персиками, помідорами та різною зеленню. Вдома вона вдягається у звичайний одяг, виходить надвір без макіяжу і починає копирсатися в землі. За її словами, це радість, яку вона собі доставляє, і яку ні на що не проміняє.

Вже неодноразово артистка хизувалася своїм ландшафтом і на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і під час візиту журналістів до неї додому. І завжди вигляд її розарію викликає захват у гостей. Але примітно, що він виглядає так неспроста. Окрім базового догляду, Тіна Кароль використовує систему крапельного поливу, який, наприклад, дуже популярний в Ізраїлі, адже він допомагає рослинам рости з найменшими витратами по воді, і при цьому не дозволяє ґрунту сильно просихати.

Тіна Кароль розповіла, як поливає свої троянди

Сад Тіни Кароль
Тіна Кароль розповіла, як поливає свої троянди

“Хто не знав, я дуже люблю садівництво, вирощувати троянди, а ось моє місто. І ми готові до нового сезону, нових плодів, ось так ми побудували систему поливу, кому цікаво, беріть приклад. Дуже рада через це. Дивно, але такі прості речі іноді справді тішать

За кадром співачка розповіла, що такі звичайні приземлені речі приносять їй багато радості та запропонувала брати приклад із її садівницьких лайфхаків. Пізніше ролик було викладено на фан-сторінці зірки.

Для того, щоб влаштувати такий крапельний полив, як у артистки вдома, вам знадобиться придбати спеціальний набор, а потім встановити накопичувальну ємність води на висоті мінімум 2 м від землі.

Розташуйте перпендикулярно до грядок і приєднайте до ємності поліетиленову трубу з більшим діаметром, ніж відвідні шланги. По ширині ця труба повинна дорівнювати посадковій смузі.
Встановіть між запірним краном ємності та основною трубою фільтр грубої очистки.

Тіна Кароль розповіла, як поливає свої троянди

Просвердліть отвори у пластиковій трубі та прикріпіть до неї крапельні стрічки потрібної довжини стартовими фітингами. Укладіть шланги вздовж грядок.
Поставте заглушки на кінці кожної стрічки або просто зав’яжіть її на вузлик. І така проста система дозволить вам розслабитися та дозволите трояндам постійно насичуватися вологою.

Схожі статті

Не викидайте баночки від сметани: хитрі господині знайшли їм 8 сенсаційних способів застосування в побуті

А чи знали ви, що різноманітні контейнери, як от баночки від сметани можуть стати корисними в побуті? Сьогодні ми запропонуємо вам кілька варіантів ефективного використання таких баночок.

Не варто запускати прання на цьому режимі: через це в машинці з’являється пліснява і затхлий запах

Майже кожна господиня у своєму житті стикалася з ситуацією, коли з пральної машинки йде неприємний запах. І насправді цьому є пояснення. Так само, як і методи боротьби.

Так роблять господині у Франції: воду після варіння яєць не виливають. “Рідке срібло” для вашого городу

Ми залюбки купляємо різноманітні добрива, коли хочемо, щоб наш сад давав прекрасні врожаї та тішив цвітінням. Але деякі мінеральні добрива вливаємо, не розуміючи цього.