Жінка народила в 65. Чоловік не зрозумів і пішов назавжди

Нині її найстаршій дочці 49 років. А чотирьом найменшим діткам – по 5. Усіх дітей у фрау Аннегрет Рауніг 17. І самій мамусі −70. Не заплуталися? Ото ж бо, ця жінка варта уваги, щоб про неї дізнатися більше.

Коли  мешканка Берліна, 65-річна  Аннегрет Рауніг почула про те, що її наймолодша донечка хоче сестричку, це її аж ніяк не засмутило. На цей час вона, пенсіонерка, уже мала досвід запліднення іn vitro – саме таким шляхом з’явилася на світ її остання донечка Лейла. Аннегрет уже мала внуків, але вона поставила собі запитання: чому б ні?

Щоправда, в рідній країні здійснити процедуру запліднення, з причини поважного віку пацієнтки, відмовилися.

Та це її не зупинило і фрау Рауніг звернулася по допомогу до українських спеціалістів. Із чотирьох ембріонів прижилися всі. Жінка відмовилася позбутися слабших і в травні 2015 року народила трьох хлопчиків − Сохнета, Венса, Фіджина і дівчинку Ніту.

Дітки народилися передчасно, на 6 місяці, донечка важила всього 300 з лишком грамів.

На породіллю обрушився шквал докорів і звинувачень у безвідповідальності, хоча сама мама себе такою не вважала і була на сьомому небі від щастя.

Аннегрет на сьомому небі від щастя
Аннегрет на сьомому небі від щастя

У жінок пенсійного віку до маленьких дітей прокидаються особливі почуття. Існує навіть думка, що бабці люблять внуків більше, ніж батьки. Але ж це не внуки, коли: захотів – побавив, не захотів – відмовився. Це четверо власних маленьких дітей. Ставити на ноги потрібно було без чоловіка. Він пішов, як і четверо попередніх, від яких Аннегрет народила своїх дітей.

Сили для виховання дітей дала не що інакше, як любов. Тільки любов здатна витримати такі навантаження і таку самопожертву. Вдячні малюки швидко набирали вагу і доганяли своїх однолітків.

Аннегрет Рауниг з дочкою Лейлою і наймолодшими
Аннегрет Рауніг з дочкою Лейлою і чотирма наймолодшими

Допомагає чотирнадцятирічна Лейла. Держава виділила багатодітній мамі великий будинок в Херстере, де життя дешевше. Хороші соціальні виплати і вчительська пенсія багатодітної матері повністю забезпечує їм пристойне життя.

Сьогодні смілива жінка, яка зламала всі стереотипи, має 70 років, але це її не розстроює. Вона веде здоровий спосіб життя і радіє своїми дітьми.

реклама

Поділіться статтею

Хто винен у розлученні Лідії Таран та Андрія Доманського

Хто винен у розлученні Лідії Таран та Андрія Доманського? Телеведуча нарешті зізналася: це не коханка

Зірка плюсів Лідія Таран не має бурхливого особистого життя. Жінка повністю присвятила себе кар'єрі та материнству. Вона виховує єдину доньку Василину від Андрія Доманського і навіть не думає впускати у своє життя сторонніх людей. Але нещодавно телеведуча відкрила нові деталі її минулого з екс-коханим.
Оля Цибульська розповіла про свою невірність

Оля Цибульська розповіла про свою невірність після чуток про роман з Дзідзьо: “Зізналась чоловіку у зраді”

Популярна українська співачка Ольга Цибульська довго намагалися відстояти себе перед публікою і довести, що вона була вірна своєму чоловіку. Але плітки про роман артистки та її кума Дзідзьо все не вщухали. Здається, ця проблема більше не хвилює виконавицю.
Церковне свято 6 грудня

Церковне свято 6 грудня: що можна і не можна робити на Митрофанів день – традиції та прикмети

Вірного служителя Господнього згадує сьогодні наша церква. Свято 6 грудня має позитивні вібрації та може ощасливити кожного. Дізнайтеся, як правильно молитися, про що просити Бога та на які прикмети слід звернути увагу. Не забувайте ділитися цікавим матеріалом з близькими.
Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька

Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька: “Смерть тата — найкращий вихід”

Звістка про смерть Анатолія Євдокименко стала шоком не тільки для сімейства Ротару, але і для усіх її фанатів. Чоловік був помічником співачки і на ньому трималася вся її творчість. Після того, як він пішов на той світ, Софія Михайлівна закрилася в собі і ледь не припинила творчу кар'єру.
Хто покинув МастерШеф 11 у випуску 15 від 04.12.2021

МастерШеф 11 випуск 15 від 04.12.2021: хто покинув шоу і приготував страву, яка розчарувала суддів

Аматори 11 сезону найкулінарнішого шоу країни продовжують свою боротьбу, і навіть не здогадуються, які труднощі чекають на них попереду. Дізнайтеся детально в нашій статті ю, хто відрізнився на цей раз та хто покинув шоу і приготував страву, яка розчарувала суддів.

Популярне

Останні новини