Після свят із ситними застіллями з масою тяжких майонезних салатів (Олів’є, Мімози, Шуби, Крабового та інших), м’ясних страв та солодощами будь-який організм почуватиметься перевантаженим. Багато хто прямо зараз відчуває слабкість, тяжкість у шлунку та набряклість.
У цьому випадку експерти рекомендують швидше переходити на легшу їжу, яка допоможе відновитися, вивести зайву рідину з організму та повернути колишню енергію після насичених свят.

Щоб перехід був максимально комфортним, краще не застосовувати жорсткі дієти, а зробити його більш м’яким і впровадити в повсякденне меню більше овочів і простих страв. Саме таким є супер-смачний салат “Мітла” з плавленим сиром, овочами та легким дитячим майонезом!

Інгредієнти:
- Помідори – 500 г;
- Зелень петрушки та кропу – 1 невеликий пучок;
- Часник – 2 зубчики;
- Плавлений сирок – 1 шт.;
- Дитячий майонез – 100 г;
- Сіль, перець за смаком.
Приготування:
Промиті томати нарізаємо на невеликі шматочки довільної форми, зелень петрушки та кропу подрібнюємо. Перекладаємо інгредієнти у спільну миску.
Окремо натираємо на дрібній тертці плавлений сир. Також надаємо зубчиками часнику.
Готуємо заправку для салату. У невеликій чашці з’єднуємо плавлений сир часник і 100 г дитячого майонезу. Все ретельно перемішуємо.

Додаємо до спільної миски з овочами. Все акуратно перемішуємо та перекладаємо у гарну тарілку для подачі.
Крім салатів, для розвантаження шлунка, експерти рекомендують включити у повсякденне меню по 1,5 л чистої води на день, трав’яний чай, страви з риби, курки, яєць. Зробити акцент на овочах, які мають наймати половину тарілки та злаки. Мінімізуйте алкоголь, цукор та надто солоні та копчені продукти.

