Через це квашена капуста виходить м’якою, несмачною і пахне не так: 3 помилки у приготуванні

Квашена капуста – це неймовірна закуска, яка підходить до будь-якого прийому їжі, а також містить неймовірну кількість корисних елементів. Але приготувати її – справа не така вже й проста.

Смак квашеної капусти — це смак з дитинства. Зокрема, найчастіше ми могли спробувати дану закуску у бабусі за столом. А зараз вона користується популярністю в усьому світі. І це зовсім не дивно, адже це ледь не найбюджетніша страва, яка взагалі існує.

Кожна господиня робить квашену капусту по-різному. Хтось дрібнить мілко, хтось нарізає крупно. У когось квашена капуста взагалі пелюстками. Подають її також по-різному. Комусь достатньо її промити, хтось додає свіжу цибулю, зелень, олію і навіть спеції.

Але яким же розчаруванням стає капуста, яка раптово виходить м’якою або погано пахне. Насправді це стається за дуже не очевидних помилок, яких варто уникати, аби не отримати в результаті провал.

Експерт розповів, чому квашена капуста виходить мʼякою

Господиня розповіла, як нашаткувати капусту без блендера за 5 хвилин
Експерт розповів, чому квашена капуста виходить мʼякою

Перш за все варто звернути увагу на те, як сильно ви дрібнете капусту. Якщо вона буде занадто тонкою, є високий ризик того, що капуста вийде м’якою.

Звичайно, досвідчені господині знають, як зробити хрумке павутиння з цього овочу, але все ж таки це доволі ризиковий крок. І якщо ви вже стикалися з ситуацією, коли капуста виходить м’якою, то краще просто нарізати її крупніше.

Господині пояснили, як правильно підібрати капусту для закваски
Експерт розповів, чому квашена капуста виходить мʼякою

Окрім того, справа може бути у моркві. Морква має велику кількість цукрів у своєму складі, які звичайно посилюють роботу дріжджів і в якийсь момент ви можете зрозуміти, що капуста випадково пере стояла. Як результат: вона м’яка, погано пахне і не така смачна.

Не менш важливим аспектом є кількість розсолу. Якщо ви не до лета достатню води капуста також може вийти не дуже смачною із поганим запахом. Втім, таких помилок просто уникнути, якщо дотримуватися рецепту та пропорцій. І звичайно, вода має бути хорошої якості. Якщо з водою щось не так, краще відмовитися від звичайної на користь придбаної.

Схожі статті

Стане тільки гірше: ТОП-6 видів мʼяса, з якого не можна варити холодець – вам на замітку

Холодець - це улюблена їжа багатьох, однак не у всіх він виходить смачним, зокрема через неправильно підібране м'ясо - в чому секрет ідеальної страви?

Ніжність і вершковість +100: 1 кулінарний прийом, який треба проробити при приготуванні пюре

Картопля пюре - це незамінна страва на будь-якому столі в будь-який час, але щоб приготувати її смачну й ніжну потрібно знати 1 хитрість - про що йдеться?

Готові пересолені котлети не викидайте: даруємо ефективний спосіб, як виправити ситуацію

Якщо ви пересолили фарш на котлети і зʼясували це, коли мʼясний виріб був вже готовим — не поспішайте викидати продукт. Адже існує добрий спосіб виправити ситуацію. "Сенсація" розповість його вам.

Рис + лимонний сік + чай замість води: дивовижний рецепт рису, який стане вашим улюбленим

Рис, лимонний сік і чай, здавалося б непоєднувані між собою речі, але насправді це не так - рецепт розсипчастого рису з додаванням секретних продуктів.

Ніжність і соковитість +100: 1 секретний трюк, який треба зробити під час приготування “Шуби”

"Шуба під оселедцем" - це саме та страва, яка чудово підійде і на святковий стіл, і на кожний день, але не всім вдається її смачно приготувати - що слід знати і обов'язково додати до салату?

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.