Навіщо картоплю класти в морозилку: проста кулінарна мудрість, про яку мало хто знає

Навіщо картоплю класти в морозилку? Існує проста кулінарна мудрість, про яку мало хто знає. Але завдяки їй вам вдасться зробити свою страву набагато смачнішою.

Ми часто стикаємося з ситуаціями, коли здається, що нібито все зробили правильно і за рецептом, але виходить навіть близько не так смачно, як в ресторані або доставці. При цьому, часто такі моменти стосуються або картоплі, або м’яса.

Коли ми купуємо картоплю по-селянськи, вона виходить дуже хрускою ззовні та м’якою всередині. Її зовнішній вигляд також доволі хороший, і звичайно, вона не ламається і не розвалюється. Вдома все стає набагато складнішим. Звичайно, необхідно звертати увагу на сорт картоплі, який ми купуємо, адже вона продається для різних цілей. Щось більше підходить для пюре та начинки, щось для обсмаження.

Кулінар розповів, навіщо картоплю класти в морозилку перед приготуванням

Кулінар розповів, навіщо картоплю класти в морозилку перед приготуванням

Але будь-який кулінар розкаже, що перед тим як готувати картоплю в ресторані, вона тримається в морозильнику, і на це є декілька причин.

Перш за все різниця температур дає прекрасний результат: заморожена картопля, яка опускається в киплячу масло набуває прекрасної скоринки і не втрачає свою форму.

При цьому всередині вона неймовірно м’яка та ніжна, що лише посилює ефект.

Заморожена картопля дозволяє заощадити час на підготовку. Достатньо витягти її з морозилки, додати спеції та поставити в духовку. Це ідеальне рішення для зайнятих днів чи раптових гостей.

Але дуже важливо правильно підготувати картоплю для заморозки. Для цього необхідно підібрати картоплю однакових розмірів, добре її вимити, почистити, подрібнити на необхідні шматочки. Після цього ми на півгодини занурюємо картоплю у воду.

Далі дістаємо овоч та висушуємо на паперових або вафельних рушниках. Висушити картоплю необхідно обов’язково, тому не варто пропускати цей етап. Після цього, збираємо її у пакет та ставимо в морозильник. Вже через декілька годин її можна використовувати для своїх кулінарних шедеврів.

Схожі статті

Стане тільки гірше: ТОП-6 видів мʼяса, з якого не можна варити холодець – вам на замітку

Холодець - це улюблена їжа багатьох, однак не у всіх він виходить смачним, зокрема через неправильно підібране м'ясо - в чому секрет ідеальної страви?

Ніжність і вершковість +100: 1 кулінарний прийом, який треба проробити при приготуванні пюре

Картопля пюре - це незамінна страва на будь-якому столі в будь-який час, але щоб приготувати її смачну й ніжну потрібно знати 1 хитрість - про що йдеться?

Готові пересолені котлети не викидайте: даруємо ефективний спосіб, як виправити ситуацію

Якщо ви пересолили фарш на котлети і зʼясували це, коли мʼясний виріб був вже готовим — не поспішайте викидати продукт. Адже існує добрий спосіб виправити ситуацію. "Сенсація" розповість його вам.

Рис + лимонний сік + чай замість води: дивовижний рецепт рису, який стане вашим улюбленим

Рис, лимонний сік і чай, здавалося б непоєднувані між собою речі, але насправді це не так - рецепт розсипчастого рису з додаванням секретних продуктів.

Ніжність і соковитість +100: 1 секретний трюк, який треба зробити під час приготування “Шуби”

"Шуба під оселедцем" - це саме та страва, яка чудово підійде і на святковий стіл, і на кожний день, але не всім вдається її смачно приготувати - що слід знати і обов'язково додати до салату?

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.