Секрети ідеальної “пюрешки”: що МастерШефи додають в картопляне пюре, щоб було удвічі смачніше

Здається, що немає нічого простішого у приготуванні, ніж картопляне пюре. Почистив картоплю, поставив її відваритися та розім'яв. Втім, насправді все набагато складніше.

Всіми улюблене картопляне пюре, як і всяка страва, що поважає себе, має свої таємниці і секрети. Тільки знаючи всі тонкощі приготування цього нехитрого, на перший погляд популярного гарніру, можна бути впевненим, що пюре вийде найсмачнішим на світі.

Для приготування пюре підходить не будь-яка картопля. Щоб вийшло повітряне, практично невагоме, однорідне за консистенцією пюре, необхідно вибирати картоплю з великим вмістом крохмалю. Для його створення зовсім не підходить молода картопля. Для варіння очищену картоплю треба опускати у гарячу воду. Зварену картоплю рекомендується трохи підсушити на плиті, що не остигнула.

Додайте тільки тепле молоко або картопляний відвар, використовуйте для розтирання звичайну товкушку і не шкодуйте вершкового масла. Втім, відомі кухарі можуть доповнити дані рекомендації своїми особливими секретами!

Секрет від Ектора Хіменеса-Браво

Як приготувати смачне пюре

Суддя “Мастер-Шеф” Ектор Хіменес-Браво вважає, що якщо не позбавлятися картопляної шкірки, а пустити її в справу, і не пошкодувати вершкового
масла, то картопля буде не гарніром, a делікатесом. Це пюре не залишить байдужим нікого.

Картопля очистити, відварити.
Бувай вариться, шкірку картоплі залити молоком та вершками, нагріти. Відварену картоплю перетерти через сито, додати в пюре молочно-вершкову масу. Поступово по шматочку додати олію. Пюре має бути досить жирним, щоб відставало від стінок.

Як готує пюре Мартиновська

Масло кухар нарізає шматочками і тримає в морозилці. Молоко підігріти. Зливає всю воду з картоплі, протирає через сито або розминає товкачем. Вводить холодн масло за допомогою віночка, одночасно збиваючи його трохи.

Потім необхідно додати теплого молока, ніжно перемішати і довести до смаку!

Що думає Володимир Ярославський

Рецепт фантастичного пюре

Шеф-кухар рекомендує у сковорідці прогріти вершки та масло, з’єднайти суміш із пюре, додати меленого мускатного горіха.

Звичайно, не варто забувати, що пюре полюбляють із зажаркою, зеленню або зі сметаною.

Схожі статті

“На балькон!”: Ярославський поділився рецептом ідеального тіста на вареники — смачно, як у бабусі вдома

Відомий кулінар і суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський чудово розуміється на високій кухні. Але також він пам'ятає про власне дитинство і смачні домашні рецепти, якими ділиться з шанувальниками.