Здається, що не існує такої страви, яку можна було би зіпсувати плавленим сиром. Він поєднується абсолютно з усім, навіть з десертами. Дійшло до того, що сир почали смажити окремо, просто в паніровці. І звичайно немає нічого прекраснішого, ніж його рідка начинка, яка приємно тягнеться, попадаючи до рота.
Але велика кількість господинь і навіть кулінарів стикалася з ситуацією, коли починаєш готувати якісь страви із сиром, і він рум’янитьсч зверху, але залишається абсолютно сирим всередині.
І інколи здається, що рішення цій проблемі просто немає, адже якщо перетримати сир, він може пригоріти зверху, що також не є добре.
Зазвичай, найпростіше його розплавити, коли він знаходиться в начинці. Так, з бутербродами як правило не виникає жодних проблем. Ми їх розрізаємо, а всередині рідка начинка. Так само не виникає жодних негараздів з сирними кульками, адже зверху в них паніровка. Але що ж робити, коли сир відкритий?
Як правильно розплавити сир?
Звичайно, коли ми готуємо сирний соус, все це просто вирішується за допомогою гарячих вершків або молока.
Але що зробити з бутербродами? Є можливість усе це виправити. Все, що потрібно — це трохи пари, а точніше, кубик льоду. Тоді краще готувати на сковороді.
Треба добре обсмажити хліб з обох боків, а потім додати шматочок сиру зверху. Щоб він розплавився і бутерброд був готовий, киньте в сковороду кубик льоду і накривайте її кришкою, щоб утворилася пара. Це завжди спрацьовує як чарівна паличка — завдяки цьому трюку бутерброд виходить соковитим і смакованим розплавленим сиром.
До речі, сир завжди можна натерти на тертушці та перемішати зеленню, тоді ефект буде просто неймовірний.
Так само можна вчинити і зі стравами в духовці, достатньо покласти вниз посуд з водою, і проблема буде вирішена. До речі, такий лайфхак використовують і для випічки, яка з великої імовірністю може лопнути.