Ароматні та неймовірно смачні маслюки на зиму: особливий рецепт

Ароматний маринад та особливий кислуватий і дуже смачний смак цієї закуски змушує повторювати її кожного року. Розповідаємо, за яким рецептом це робити.

Рецепт маринованих маслюків на зиму  

Для приготування візьміть інгредієнти:  

  • 1,5 кілограмів маслюків 
  •  1 літр води  
  • 5 лаврових листів  
  •  10 шт. чорного перця горошком  
  • 10 шт. духмяного перця горошком  
  • 2,5 столових ложок солі  
  • 1 чайна ложка цукру  
  • 3 столові ложки оцту 9% 
  • 3 столові ложки олії  
  • 2 зубчики часнику   
Мариновані маслюки

У першу чергу потрібно перекласти щойно зібрані або придбані у магазині маслюки в ємність з водою. Залиште їх на 20 хвилин. Вони мають відмокнути. Також це потрібно для того, щоб легко зняти верхню шкірку грибів. Отже, після відведеного часу очистіть гриби від шкірки і промийте гриби від бруду. Якщо попались зіпсовані — краще викинути. До того ж, якщо маслюки ще зовсім маленькі, то зрізати шкірку не потрібно, вона не буде гірчити.  

Оброблені гриби перекладіть у велику каструлю і залийте водою. Перекладіть на плиту доведіть до кипіння і готуйте ще 10 хвилин. Далі вилийте отриманий бульйон, адже у ньому зібралось багато бруду. Гриби і казан варто ретельно промити. Маслюки відкиньте на друшляк, щоб стекла зайва рідина. Потім знову перекладіть гриби в каструлю, додайте сіль, цукор, горошини чорного і духмяного перців, лаврове листя. Залийте теплою водою, доведіть до кипіння і продовжуйте готувати ще 10 хвилин. Поставте маленький вогонь і влийте рослинну олію і оцет. Готуйте ще 5 хвилин.  

Тим часом простерилізуйте банки зручним способом. З готових грибів видаліть лавровий лист і перелийте їх в банки. Накрийте гарячими кришками і відразу закрийте банки. Дайте маслюками охолонути до кімнатної температури і відразу віднесіть до місця зберігання. Перед подачею закуска має бути холодною.  

Приємного апетиту!  

Схожі статті

5 помилок, які роблять 99% господарок при приготуванні полуничного варення – надто багато

При приготуванні полуничного варення, незважаючи на те, що сам процес варіння досить простий, 99% господарок рік у рік припускаються одних і тих самих помилок.

Рецепт варення з 2 інгредієнтів: готую щоліта – а чоловік з роботи приносить банки від колег

Полуничне варення приготоване таким способом виходить дуже смачним, яскравим і насиченим. Полуничний смак залишається дуже вираженим, адже варення проходить недовгу термічну обробку.

Сухі приправи не купую, а роблю з власних овочів та зелені: 4 рецепти для будь-якої страви

На полицях в магазинах є купа спецій. Але дуже багато з них можна приготувати самостійно. Причому вийде краще: корисніше, смачніше та дешевше. Пояснюємо, як все зробити без зайвого клопоту.

Мариновані огірки нашвидкуруч: готуємо 1 кг хрумкої закуски за 1 годину – ідеально для перекусу

Якщо врожай огірків вдався на славу – приготуйте з них мариновану закуску нашвидкуруч. Всього за 1 годину у вас вийде 1 кг хрумкої смакоти для ідеального перекусу. Пропонуємо рецепт.

Як потрібно сушити гриби та ягоди, щоб зберегти в них максимум аромату та користі: 3 правила

Довго зберігати ягоди та гриби можна замороженими або консервованими. Але це не завжди зручно. Цікавішим методом є сушіння. Проте в ньому важливо дотримуватися технології.

Долийте це, і квашена капуста не буде темніти і не матиме неприємного запаху – як у бабусі

Квашена капуста — популярна в усьому світі закуска, яка славиться не тільки своїм неймовірним смаком, але і корисними властивостями. Як її правильно приготувати?