Жадан, Дерев’янко, Ананьєв: в Україні створили еротичний календар з сучасними письменниками

Літературна агенція OVO ініціювала спеціальний проєкт з промоції читання та підняття рівня обізнаності про сучасних українських авторів «Literature illustrated».

В Україні створили перший еротичний календар з сучасними українськими письменниками.

Проєкт «Literature illustrated» для популяризації читання та кращого знайомства з українськими письменниками ініціювала літагенція OVO, пише «Читомо».

Цей календар міститиме 13 світлин сучасних письменників.

За словами організаторів, в проєкті взяли участь дуже різні письменники: як зірки сучасної української літератури, так і маловідомі, але талановиті початківці. Фотографинею проєкту виступила талановита Марися М’яновська.

Еротичний календар
Еротичний календар

У незвичному календарі читачі побачать Сергія Жадана, одного з найпопулярніших письменників сьогодення, Валерія Ананьєва, що кинув виклик всьому літературному середовищу і самостійно продав 30-тисячний наклад власної книги «Сліди на дорозі»,  Павла Матюшу, який, на думку літературних критиків, створив найкращий роман 2020 року.

У проєкті взяли участь письменники зовсім різних жанрів: фантастика (Павло Дерев’янко), детектив (Віктор Янкевич і Мартин Якуб ), трилер (Андрій Новік).

Процес зйомок
Процес зйомок

Також можна буде помилуватися еротичним фото Сергія «Колоса» Мартинюка, лідера гурту «Фіолет», який ще й пише книги, Павла Коробчука, барабанщика, письменника Сергія Демчука, який раніше був професійним боксером. Також в проєкті звасвітилися письменники, які досить давно вже відомі серед поціновувачів літератури – Артем Чапай, Петро Яценко та Артем Чех.

Передпродаж еротичного календаря почнеться 20 жовтня.

Організатори зазначають, що авторський прибуток з продажу оригінальних календарів піде на купівлі книжок цих письменників для українських бібліотек та медичних закладів.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини