Якщо ви мрієте вирощувати буряк без зайвого проріджування – слід правильно висіяти насіння та підготувати ґрунт. Також варто подбати про сходи, щоб отримати гарний врожай без зайвих турбот.
Ділянку під вирощування буряків готують заздалегідь. В першу чергу ґрунт ретельно перекопують. Якщо на грядці ростут ще інші культури – між ними залишають достатньо вільного простору, щоб культури одна одній не заважали.
Після перекопування землю на ділянці вирівнюють, готуючи місце під посів буряків. Рядки роблять на відстані приблизно 10 см один від одного. Вони повинні бути рівненькими та неглибокими.

Коли рядки під буряки повністю готові – переходять до наступного етапу. Бурякове насіння саме по собі доволі велике, тому його легко розташувати з потрібним інтервалом. Кожну насінину вкладають у ґрунт, залишаючи між ними відстань у 5-7 см. В такий спосіб продовжують робити до кінця рядочку.
На завершальному етапі насіння коренеплоду засипають тонким шаром землі. І це сприятиме швидкому та рівномірному проростанню. Взагалі насіння буряків проростає набагато швидше, аніж в тої ж моркви.
На якість врожаїв буряків впливають різні фактори і в тому числі – вологість ґрунту. У зволоженій землі бурячки виростуть соковитішими, в той час як на посушливих ділянках коренеплоди будуть менш насичені водою та виростатимуть жорсткішими.

Після висівання буряків землю варто трохи ущільнити – щоб насіння менше із ним контактувало та проростало набагато швидше.
Вберегти посіви від імовірних заморозків – їх накривають плівкою, облаштовують міні-парник або захищають зверху пластиковими контейнерами. Важливо залишити невеликі отвори для циркуляції повітря, яке необхідне для повноцінного дихання культури.

Завдяки ось такій посадці можна забезпечити молодим рослинам швидкій ріст без зайвих проріджувань. Укриття ж створить для буряків оптимальний мікроклімат і вони легше перенесуть прохолодні весняні ночі.