Чудовий замінник м’яса: 2 сорти спаржі, з яких виходять найсмачніші страви – ростуть в Україні

Ці сорти спаржі сподобаються всім, а готувати страви з неї хотітиметься постійно! Цю квасолю можна морозити й куштувати взимку, коли тільки заманеться.

Уже давно відомо й доведено, що спаржа може слугувати повним замінником м’яса. А ще, вона дуже ситна, корисна і по-справжньому смачна. Її достатньо вимити, обірвати з неї “стручки” і просто обсмажити на сковорідці в олії та спеціях. Для того, аби спаржа вийшла смачна, можуть підійти спеції, як ті, що ми зазвичай додаємо до м’яса, так і для приготування картоплі, плову, курки чи просто овочевих гарнірів. Журналісти видання вже й самі довгий час вирощують спаржу у своєму городі й щороку готують з неї смачні страви. А ще, морозять її на зиму, й завжди мають під рукою.

Один із найкращих сортів — це “Квасоля спаржева Фестівал”. Цей сорт є декоративним, але стійким до різних хвороб. Також, саме цей сорт має здатність приносити багатий урожай. Його тонкі і ніжні стручки можна використовувати в салатах або гарнірах, а також обсмажувати їх на пательні (практично будуть чипси).

Городники пояснили, які сорти спаржі найкраще родять в Україні
Городники пояснили, які сорти спаржі найкраще родять в Україні

Ще один сорт, який заслуговує на увагу, це “Квасоля спаржева Блаухільда”. Її фіолетові стручки не тільки красиві, але й дуже смачні. “Блаухільда” росте швидко і її стручки дуже ніжні, що дозволяє використовувати їх у багатьох стравах: від запечених овочів до овочевих страв. Вона ідеально підходить для тих, хто любить експериментувати на кухні і хоче додати кольору та смаку своїм стравах.

Крім того, не можна не згадати про “Квасолю спаржеву Борлотто”. Її червоно-білі стручки не тільки смачні, а й дуже багаті на білок, що робить її ідеальним замінником м’яса. Таку квасолю часто використовують у традиційних стравах середземноморської кухні, додаючи в супи та рагу. Ще один компактний сорт — це “Квасоля спаржева Присадибна”. Вона має ранній термін дозрівання і дуже добре підходить для малих ділянок. Більше того, ця спаржа не займає багато місця, але приносить гарний урожай, тому її можна вирощувати навіть на городах у межах міста.

Схожі статті

Жменя піску в крону, і вишня завалить ягодами: на урожай 2025 не вистачить відер

Неодноразово може статися так, що вишня нормально не плодоносить, залишаючи вас без хороших врожаїв, і справа може бути в бджолах. Чому так відбувається?

3 культури, після яких капуста не росте — уникайте цього, або попрощайтеся з врожаєм

В Україні є регіони, в яких непогано зростає капуста, але навіть якщо усі умови для вирощування підходять, ви можете власноруч їх зіпсувати.

Всього 1 полив – і огірки гіркі: якої помилки ви припускаєтеся на городі рік за роком

Можна виростити неймовірну кількість огірків, але який в цьому сенс, якщо всі вони виходять гіркими, і навіть відмочування не допомагає впоратися із ситуацією.

Як отримати цьогорічний врожай томатів ще до того, як вони з’являться в магазинах: 5 “заповідей”

Отримати ранній врожай томатів – мрія багатьох городників. Однак не кожен з них знає, що для цього потрібно зробити. Розповідаємо про заповіді вирощування раннього врожаю домашніх помідорів.

Ці 4 сорти квітів точно принесуть вам щастя в дім: просто висадіть їх у своєму саду

Квіти не тільки прикрашають сад, а й створюють атмосферу гармонії, затишку та радості. З давніх-давен люди вірили, що певні рослини можуть приносити щастя і захищати оселю від негативу.

Обробіть цим картоплю за 2 години перед посадкою: не буде більше ні шкідників, ні бур’янів

Під час висаджування картоплі можна провести фокус, який дасть вашому городу хороші перспективи в майбутньому, а саме – відсутність шкідників та бурʼянів.