Ставити чи не ставити кімнатні рослини на вулицю влітку? 3 причини назавжди забути про цю ідею

Багато хто з нас полюбляє повиносити влітку домашні квіти на вулицю. Так вони не збирають пил вдома, а також стають доповненням для ландшафтного дизайну. Але чи можна це робити?

Більшість домашніх квітів — це представники флори тропічних лісів. Десь на півдні вони ростуть наче бур’ян, але для нас це справжня екзотика, на яку ми готові витрачати сили та кошти.

Влітку погода як правило наближується до тієї температури, яка в природі для них підходяща. Здається, що це дуже хороша ідея — винести наприкінці травня рослину на відкрите повітря і залишити її там до осені.

Квітникарі розповіли, чому не варто виносити кімнатні рослини на вулицю влітку

Квітникарі розсекретили, що саме потрібно закопати в горщик із трояндами
Квітникарі розповіли, чому не варто виносити кімнатні рослини на вулицю влітку

Перш за все, не варто цього робити через складнощі в адаптації. Це додатковий стрес для рослини, яка буде витрачати свої ресурси не на нарощування квітки чи листя, а на звикання до нових погодних умов. Якщо герань чи лавр можуть перенести подібні маніпуляції, то гарденія не виносить навіть переміщення на підвіконні, а це означає, що такий крок може призвести до загибелі.

Шкідники — також серйозна загроза для кімнатних рослин. Адже, по-перше, вони абсолютно не пристосовані для боротьби за життя у природних умовах, а по-друге, можуть негативно відреагувати на обробку хімічними препаратами.

Мало того, вам завжди необхідно бути уважними: легкий вітер чи протяг здатні зламати пагони кімнатної рослини, що сильно вас засмутить.

І найнеприємніший момент: навіть якщо рослина в природі зростає у тропіках чи взагалі на екваторі, вона може отримати опіки від прямого сонячного проміння суто через те, що давно адаптувалися до умов зростання в приміщенні. Опіки завдають настільки сильного стресу рослинні, що вона може скинути листя і довго його не відрощувати, або взагалі надовго захворіти.

Тому варто тричі подумати перш ніж відправляти своїх зелених улюбленців на вулицю. Навіть якщо там дуже хороша погода і немає ніяких видимих загроз.

Схожі статті

10 кілограмів аґрусу з куща і все завдяки цьому методу: роблю так кожен рік, і не натішуся

Великі врожаю аґрусу — це не фантазії, а реальність. Щоб досягти такого результату, необхідно знати всього декілька секретів, і ми ними з вами поділимося.

Цибулеве лушпиння – справжня знахідка для дачників: цей метод підживлення перевірений часом

Є маса різних методів використання цибулевого лушпиння у господарстві. Його навіть використовують для приготування сала або декорування крашанок.

Петрушка зійде за лічені дні: 1 склянка цього бюджетного засобу – і грядки зазеленіють швидко

Чимало городників стикаються із тим, що петрушка на грядці росте повільно і не радує пишними кущиками. Імовірно, їй не вистачає добрива. Розповідаємо, чим підживити петрушку, щоб швидко росла.

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Зробіть ці 3 обов’язкові кроки, і матимете екзотичний сад

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Розповідаємо покроково, що необхідно зробити для вдалого вирощування даної культури. У вас все вийде, якщо дотримуватись правил.

Від “хімози” давно відмовилася, бо обробляю яблуню цим: зробіть це до цвітіння

Якщо хочете отримати розкішні плоди яблуні та не мати справу з спеціальними пастками, обробіть рослини цим розчином. Розповідаємо, як його зробити.

Цей буряк росте сам! Не сорт, а “пісня”! З 2-х грядок врожаю буде на рік вперед

Який же сорт буряка обрати - ось це питання виникає майже у всіх дачників у період сезону висадки культур. Найкращий сорт цього овочу, який стабільно дарує ВАУ врожай.