Слабка герань оживе прямо на очах: 2 прості дії швидко реабілітують рослину після важкої зими

Після зими багато господинь зіштовхуються із ситуацією, коли здавалося здорова герань раптом стала слабкою та блідою. Що у такому випадку необхідно зробити?

Герань — рослина дуже витривала і легка у догляді. Але навіть з нею можуть виникнути серйозні проблеми, які в результаті навіть призводять до загибелі квітки. Найчастіше вони проявляються саме під кінець зимового періоду або ранньою весною.

Невелика кількість сонячного світла, перепади температури, протяги, що неодмінно стаються на підвіконні, — усе це призводить до ослаблення пагонів та пригнічення кореневої системи.

Що в такому випадку можна зробити, аби допомогти своїй рослині або швидко її реанімувати після стресового періоду?

Чим  підживити герань навесні

Квітникарі назвали три конкретні причини, чому не варто садити герань
Квітникар розповів, чим  підживити герань навесні

Перш за все, необхідно надати їй усі ті умови, які їй потрібні для хорошого розвитку. Це — освітлення, полив теплою водою та відсутність перепадів температури.

Далі справа за вашою майстерністю. Якщо герань бліда та нездорова за зовнішнім виглядом, тоді можна приготувати невелику кількість зольного розчину. Це прекрасний варіант, адже в деревинній золі міститься велика кількість різних мікроелементів та мінералів, які можуть знадобитися квітці для активного розвитку.

Експерт розповів, чим ефективно підживити герань
Квітникар розповів, чим  підживити герань навесні

Також ранньою весною рекомендується обирати паростки для живців. Герань прокидається у цей період, а тому швидко та ефективно нарощує коріння навіть зі звичайних гілок. Тому подумайте про те, щоб зробити рослині так би мовити стрижку.

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань
 Квітникар розповів, чим  підживити герань навесні

Якщо ви хочете отримати ще й пишне цвітіння вже через декілька місяців, яке буде нагадувати цвіт гортензії, тоді необхідно придбати суперфосфат та внести невелику його кількість під кущ. Якщо кущ великий, то можна навіть взяти чайну ложку добрива та підсипати його під коріння.

І пам’ятайте, що головна умова для здоров’я будь-якої рослини — це ваша безумовна любов.

Схожі статті

Як захиститись від укусів кліщів: ці 5 порад стануть у нагоді тим, хто любить гуляти на природі

Весна – не тільки час пробудження природи, але й активізації кліщів. Як уберегти себе від цих комах? Пропонуємо до уваги читачів кілька дієвих порад.

Як виростити найсолодші помідори: 3 секрети, про які раніше мовчали – настав час все дізнатися

Виростити великі, а головне – смачні та солодкі помідори не проблема, якщо ви знаєте ці 3 простих правила, які нещодавно розсекретили агрономи.

Вживаємо заходів: 5 причин, чому вишня позбавляється своїх плодів – винні не тільки шкідники

Помірна втрата плодів у вишні – це норма, але якщо ви виявили біля стовбура дерева цілу гору недостиглих кістянок, то це явно свідчить про проблему, яку потрібно вирішувати.

Улюблена підгодівля для помідорів, яка підходить для клімату Київської і Полтавської областей

Існує безліч рецептів підживлень для томатів, але не всі вони є ефективними і до багатого врожаю не завжди приводять - городники розсекретили найкращі підгодівлі для помідорів.

Куди “втикнути” кріп: 3 “можна” і 4 “не можна” – хороші та погані сусіди на городі

Кріп хоч і проста культура в процесі вирощування й догляду, але може залишити вас без врожаю, якщо ви посадите поруч не ті культури - що можна і не можна висаджувати поруч?

Чому не варто поспішати з посадкою моркви? Помилка, якої припускаються 8 з 10 городників

Весна – час для проведення активних городніх робіт. Дачники активно сіють та висаджують розсаду овочів і в тому числі – моркви. Проте експерти радять в цій справі не поспішати.