Петрушка росте як на дріжджах: 3 столові ложки, і вона – королева вашої зеленої грядки

Петрушка має фантастичний виражений аромат, приємні смакові властивості, корисний склад, і при цьому ще й добре реагує на добрива. Як її підживити?

Серед зелені вона займає місце тих рослин, які позитивно реагують майже на будь-яку підкормку. Здається, їй потрібно зовсім небагато для того, аби вже через декілька днів розпустити велику кількість соковитих листочків та пагонів.

Цю рослину полюбляють у всьому світі, адже вона не вимоглива, посухостійка, морозостійка і при цьому може стати прекрасним доповненням до будь-якої страви.

У нашому матеріалі розповідаємо, як швидко та ефективно підживити петрушку.

Експерт розповів, чим підживити петрушку навесні

Дачники розсекретили найкращі місця для вирощування петрушки на ділянці
Городники розповіли, чим краще підживити петрушку

Петрушка має особливу потребу в азоті на початку свого вегетаційного періоду, тому якщо у вас виникає питання, як краще її підживити, то відповідь буде — нашатирний спирт.

Як правило, цей предмет аптечки є буквально в кожному домі, коштує він небагато, а результати дає помітні. Нам потрібно всього 3 столові ложки на відро води. Цього зазвичай має з головою вистачити на грядку. Вносити такі добрива можна декілька разів з перервами у 2 тижні.

Вже через декілька днів після 1-го внесення ви помітити, що петрушка виглядає набагато соковитішою, зеленішою і здоровішою.

Якщо немає нашатирного спирту, але вдома є сечовина, можна сміливо використовувати її. Карбаміду як правило потрібно зовсім небагато. Вистачить 10 г на відро води.

І не забувайте про те, що коров’як також багатий на азот. Тому якщо ви раптом вносили в грядки органічне добриво перед посадкою насіння, то ніякої необхідності у внесенні азоту більше немає, інакше ви можете перегнути палицю і коріння рослини постраждають.

До речі, це також прекрасний варіант для зеленої грядки. Якщо ви плануєте мати велику кількість зелені, подумайте про те, чи не простіше внести саме органічні добрива перед початком робіт на городі, і це буде для вас набагато простіше та економніше.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.