3 вороги солодкої полуниці: чим не можна підживлювати ягоду – про врожай навіть не мрійте

Полуниця дуже любить підживлення і завжди з вдячністю ставиться до збагачення землі, однак, не всі добрива їй підходять. Як можна швидко попрощатися з врожаєм?

Досвідчені городники, які займаються полуницею, вносять добрива до неї і навесні, і восени. Є велика кількість способів збагачення ґрунту навколо кущиків. Всі вони дієві, і швидко дають результати.

Окрім того, рекомендується також раз у декілька років пересаджувати полуницю. Так її врожаї збільшуються в рази. Але ми в нашому матеріалі розповімо саме про ті добрива, які не можна вносити до полуниці, адже вона їх не любить, і їхня дія може бути нищівною для рослини.

Експерт розповів, чим не можна підживлювати полуницю

Дачники розповіли, які дії не можна робити із полуницею в середині весни
Чим не можна підживлювати полуницю

Як і завжди, це свіжий коров’як. Так до нього ставиться не тільки полуниця. Справа у великій кількості азоту у складі свіжого добрива, що не тільки не приносить користі, але і навпаки шкодить корінню рослини.

Ягода отримує опіки, не може розвиватися далі через пошкоджені корінці, і в результаті ми маємо слабку рослину, яка не тільки не плодоносить, але й цілий сезон намагається відновитися після такого підживлення.

Як збільшити врожайність полуниці
Чим не можна підживлювати полуницю

Також полуниця просто ненавидить хлор, тому усі добрива, які містять в своєму складі даний елемент мають бути відкладені в сторону, коли мова заходить про цю ягоду.

І наостанок необхідно сказати про сечовину. Так, вона підходить для підживлення, але в невеликих дозах. В її складі також є азот, і у великій кількості. А це означає, що найменша помилка може призвести до такого ж ефекту, до якого призводить свіжий коров’як.

Садівники розповіли, як капронові колготи допоможуть при вирощуванні полуниці
 Чим не можна підживлювати полуницю

Окрім того, сечовиною радять підживлювати полуницю саме восени, коли їй необхідно нарощувати коріння та зміцнюватися, а не навесні, коли ми маємо чекати на майбутній врожай. Справа в тому, що азот може спровокувати активний ріст зеленої маси, і кущ буде направляти усі свої ресурси саме на стебла, а не на зав’язі плодів.

Схожі статті

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.

“Реанімуємо” позеленілий в теплиці ґрунт – 3 простих способи повернути землі родючість

Теплиця — прекрасний варіант для будь-кого, хто хоче вирощувати смачні овочі та фрукти, зокрема екзотичні майже круглий рік. Але є і побічні ефекти.