Замість пустих плодів міцні “пузатики”: 5 правил підготовки грядки під редиски

Щоб редиска порадувала хорошим урожаєм і соковитими і хрусткими плодами, необхідно засвоїти всі тонкощі її вирощування і тоді результат перевершить навіть найсміливіші очікування.

Редис вважається раннім овочем, який першим потрапляє на стіл. До того ж його відносять до невибагливих культур, для якого не потрібно особливого догляду. Однак не всім городникам виходить з першого разу виростити цей смачний вітамінний і хрумкий коренеплід. Часто буває, що редис стає в’ялим з порожнечею всередині або дуже жорстким, гострим на смак і непридатним для салатів.

Звичайно ж, у кожної невдачі є свої причини, але якщо знати деякі тонкощі вирощування овочів, то можна легко уникнути цих неприємностей. Дуже важливо для вирощування редис – це вибір ідеального сорту, але це не спрацює без правильної підготовки ґрунту.

Дачники розсекретили, як виростити редиску без гірчинки
Дачники розсекретили, як виростити редиску без гірчинки

Щоб редиска виросла смачною, соковитою та хрумкою, грядку необхідно підготувати заздалегідь. Найкраще це зробити восени і заправити ґрунт поживними речовинами ще до настання перших заморозків. Зазвичай, у момент перекопування грядки вносять калійно-фосфорні добрива і звичайний перегній. Якщо ви з якихось причин не зробили цього до зими, то можна надолужити все навесні, тільки в ґрунт тепер уже необхідно внести перегній, золу чи комплексні мінеральні добрива.

Якщо ваша ділянка знаходиться на чорноземі, то додаткових поліпшень ґрунту не потрібно, а ось піщані та торф’яні ґрунти без покращення не обійдуться. Якщо в землі багато піску, то під перекопування необхідно вносити перегній або зрілий компост з розрахунком 1-1,5 відра на 1 кв.м.

Ранньостигла редиска сорту 18 днів
Ранньостигла редиска сорту 18 днів

Торф’яні та лісові ґрунти, як правило, мають кислу реакцію, тому при осінньому чи весняному перекопуванні їх необхідно буде розкислювати. Це можна зробити за допомогою доломітового борошна, а навесні за допомогою деревної золи та крейди.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?