Не газон, а дещо набагато краще! 3 рослини на заміну траві для зеленого килима на подвірʼї

Газонна трава — не для слабких. Навіть дорогі сорти можуть приносити постійні негаразди, а необхідність стригти її інколи виникає занадто часто.

Естетика американського подвір’я вже давно засіла в наших головах, а тому багато хто мріє про будинок з ідеальним газоном. І мало хто знає, що далеко не всюди його варто висаджувати.

Дійсно, газон виглядає просто неперевершено, і прекрасно підходить для більшості країн з помірним кліматом. Однак, в Україні багато регіонів, де влітку сонце перетворює газону траву на жовтий килим, а в період дощів вона може рости настільки швидко, що стрижка їй необхідно ледь не кожні 4-5 днів.

Розповідаємо нашому матеріалі, на що можна замінити газону траву.

Ландшафтний дизайнер розповів, чим замінити газонну траву

Експерти розповіли, чим підживити газон навесні, щоб він був густим
Ландшафтний дизайнер розповів, чим замінити газонну траву

Якщо вам хочеться мати на подвір’ї зелений килим, це не обов’язково мають бути злакові, які зазвичай і висаджується у якості такого озеленення. Зверніть свою увагу на мікроклевер.

Розростається ця рослина надзвичайно швидко, захоплює увесь пустий простір, ніколи немає значної висоти над землею, тобто розповсюджується в ширину.

Ба більше, вона ще й насичує землю азотом, що надзвичайно важливо. Але є значний мінус: якщо ви збираєтеся ходити по такому газону, то до витоптування він не настільки стійкий.

Тимʼян повзучий також давно заслужив любов від садівників, які мріють про ідеальну ділянку біля будинку. Він абсолютно не боїться засухи, стійкий до витоптування, але має інші недоліки: повільно розростається. Але вже за декілька років ви матимете омріяний зелений килим, який ще й буде неймовірно пахнути.

Дихондра також стає все популярнішою серед садівників, але має інший підхід до зростання: вона не терпить морозів, тому якщо ви проживаєте на півночі України, вам цей варіант точно не підходить.

Також можна звернути свою увагу на окремі види злакових, які зростають не так швидко або ідеально підходять саме до вашого клімату. І тоді турбот буде в рази менше.

Схожі статті

Баклажани світитимуться від здоров’я: поливаємо 2 рази цим – збираємо розкішні синенькі

Щоб отримати хороший врожай, ваші рослини мають бути абсолютно здоровими. Для цього достатньо провести декілька процедур, і результат не змусить на себе чекати.

1 літр під кущ – і огірки ростуть як скажені аж до осені: збираю по 20 відер врожаю щодня

Щоб отримати великий і смачний урожай огірків, треба враховувати багато факторів під час посадки та вирощування. Одним із найважливіших пунктів є правильне підживлення.

5 рослин, які ще можна встигнути посадити в червні: урожай дозріє до перших заморозків

В червні на українських городах триває пора активних робіт. В перший місяць літа ще є можливість посадити овочеві культури, щоб зібрати з них врожаї до заморозків. "Сенсація" назве їх у матеріалі.

1 дія – і буряк зійде швидше, ніж ви думали: як прискорити процес дозрівання овочу

Посадивши буряк на городі, хочеться якомога швидше отримати перший врожай, але насправді це можна зробити, якщо вчасно зреагувати – що рекомендують городники з досвідом?

Киньте це в лунку при посадці томатів і вони відразу підуть в ріст: лайфхак від аграріїв

Для того, щоб розсада помідорів відразу пішла в ріст і згодом дала великий та смачний урожай, при посадці у лунку треба додати секретний інгредієнт.

3 краплі на відро, і бджоли злітаються на запилення, як на свято: прийом з Одещини

Чим інтенсивніше проходить процес запилення, тим кращих врожаїв ми можемо очікувати на грядці. Але що робити, якщо бджоли не бажають проявляти інтерес до вас?