Врожай великих і соковитих ягід малини можна без проблем отримати, якщо вчасно і правильно підживлювати рослину, особливо весною. У такий період рекомендується використовувати органічні добрива, які будуть стимулювати активний ріст пагонів і формувати зав’язь. Органіка не лише насичує кущі малини поживними речовинами, а й покращує структуру ґрунту.
Одним із ефективних підживлень є настій з бур’янів. Для його приготування вам знадобиться соковита частина рослин без коріння, її потрібно подрібнити, покласти в ємність, залити водою і залишити на 7 днів у темному місці. Перед застосуванням її слід розбавити у пропорції 1:5, після чого полити кущі.

Також ефективним є підживлення з дріжджів. Сухі дріжджі необхідно змішати з водою та додати кілька ложок цукру й залишити суміш на кілька годин настоюватись. Після цього суміш теж варто розбавити з водою – 1:5, і внести під кожен кущ. Дієвим буде ще коров’як, який потрібно розвести з водою у співвідношенні 1:10 і настояти. Настій слід внести під кущ – 1 літр на рослину.
Можна пустити в хід деревну золу, яка багата на калій, фосфор, кальцій. Для приготування розчину вам знадобиться 600 г попелу та 10 л води, все це потрібно змішати та настояти протягом 24 годин. Під кожен кущ потрібно влити 2 літри.

Щоб малина стабільно давала хороший врожай і не хворіла, потрібно забезпечити їй слабокислий, пухкий, родючий та добре зволожений ґрунт. Малина надає перевагу сонячним ділянкам, а також її потрібно регулярно обрізати – 1-2 рази на рік. У жарку погоду малину необхідно поливати двічі на тиждень, а також не забувайте боротись із бур’янами.