Ці квіти ростуть, як новорічна гірлянда: сорт здивує навіть найдосвідченіших садівників

Ці мальви дійсно виглядають, як новорічні гірлянди, але створити свято можуть протягом усього літа, а не зими. Бутони мають щільні пелюстки та яскраві кольори, а тому виглядають просто шикарно.

Це абсолютно не жарт, а факт, що цей сорт квітів росте точнісінько, ніби новорічна гірлянда. Висадивши їх в своєму дворі, городі чи саду, можна створити неабияке свято прямо серед літа. І це сорт квітів — багаторічна мальва “Гірлянда”. Виробники цього насіння обіцяють, що на другий рік після посадки ця квітка вже буде радувати садівників своїми великими та махровими квітами. Висаджувати цей сорт радять вздовж парканів, біля стін (для декорування) та огорож. Також, саме ці квіти будуть шикарно виглядати у групових посадках.

Багаторічна мальва “Гірлянда” має здатність виростати до 1,5-1,8 метрів у висоту. Це ніби зріст високого міцного чоловіка. Бутони кидаються в очі ще й тому, що вони щільно набиті пелюстками. Зовні вони навіть чимось нагадують троянди, але такими вони не є. Також, бутони можуть бути одразу ж кількох кольорів: рожевого, червоного, бордового та інших. А на тлі зеленого листя ці яскраві бутони виглядають просто шикарно.

Садівники пояснили, який сорт квітів росте у формі новорічних гірлянд
Садівники пояснили, який сорт квітів росте у формі новорічних гірлянд

Перед тим, як почати висаджувати мальву “Гірлянда”, її насіння потрібно замочити у теплій воді на кілька годин. Завдяки цьому ці квіти зійдуть набагато раніше. Вирощувати розсаду виробники цього насіння рекомендують при температурі від +18 до +22 градусів тепла. Краще всього висівати насіння цих квітів у торф’яні горщики.

Перші сіянці у своїх горщиках можна буде побачити вже через два тижні після посадки. Розвиватися сіянці повинні на відстані два-три сантиметрів один від одного. У відкритий ґрунт мальви потрібно пересаджувати в травні-червні. Садити їх можна прямо з торф’яними горщиками. Ці квіти люблять добре освітлені сонцем ділянки. Грунт для їх посадки повинен бути добре дренованим, родючим, пухким і насичений всіма необхідними поживними речовинами.

Схожі статті

Ось чим обробити кабачки у червні: на кожній зав’язі – до 12 плодів, і перші врожаї до липня

Правильне підживлення кабачків у червні допоможе збільшити урожай у 2 рази. При цьому, не обов'язково купувати дорогі добрива в спеціалізованих магазинах.

Всього 10 г золи під кожен кущ, і перець плодоносить до осінньо-зимових заморозків

Перці – рослини вередливі. Якщо за ними не доглядати, як належить, то врожаю не дочекаєтеся. Помічною у цій справі стане деревна зола. розберімося, як її застосовувати.

Це краще за кавову гущу: розсипаю між грядками влітку 1 засіб і слимаків як вітром здуває

Боротьба зі слимаками на городі може стати справжнім квестом для господаря. Щоб перемогти у ньому, дачники шукають найдієвіші способи протистояння. Один із них ви знайдете у матеріалі "Сенсації".

3 краплі на кожен кущ: так на Закарпатті зупиняють пожовтіння листя огірків – вічний секрет

Якщо в огірків починає жовтіти та сохнути листя, то урожаю не варто чекати. Дізнайтеся, чому може жовтіти листя і як підживлення прибирає цю проблему.

Для противників хімії: 2 натуральні засоби, які зупиняють розповсюдження городніх захворювань

У городі ніколи не буде грибків, якщо час від часу обробляти його цими 2 органічними засобами. Від них буде користь, як для садівників, так і всього навколишнього середовища.

Так удобрюють буряк для рекордної цукристості – “бородатий” метод знову в моді у 2025-му

Для того, щоб столовий буряк був солодким та смачним, його потрібно підживлювати спеціальними добривами. Цікаво, що ці добрива можна приготувати власноруч.