Як правильно доглядати за орхідеєю

Багато господинь вирощують орхідею у себе дома і є ті, хто задається питання, як правильно їх вирощувати, щоб рослина красиво і пишно цвіла. Розповідаємо всі секрети догляду за орхідеєю.

Які умови любить орхідея 

Вважають, що краще не потрібно ставити орхідею в спальній кімнаті, адже з енергетичної точки зору, ці рослини можуть відбирати енергію у свого господаря. Особливо у нічний час. Крім того, фахівці у цій області не радять розводити занадто багато рослин. Вирощувати їх краще на балконі або коридорі. До того ж, вони не люблять занадто яскраве світло і повну темряву. Крім того, рослину неможна ставити на протягах і біля батареї.  

Як правильно пересаджувати орхідею 

Пересаджувати цю рослину можна 1 раз на 1-2 роки. Ідеальний час для пересадки — весна. Для цього потрібно дуже обережно дістати рослину з корінням, не пошкодивши його. Можливо для цього навіть доведеться розбити горщик. Далі промийте, підсушіть і видаліть гниле коріння, а зрізи змажте активованим вугіллям або корицею.  

Орхідея

Який ґрунт і скільки води потрібно рослині 

Звичайний ґрунт не підходить для орхідей. Краще купувати спеціальний або готувати його самостійно. Для цього потрібно подрібнена кора сосни, осики, дуба і подрібнені корені папороті, деревне вугілля. До того ж, кору дерева варто прокип’ятити, щоб вбити всі бактерії.  

Орхідея живе за принципом — краще недолити, ніж перелити. Воду потрібно використовувати виключно теплу і поливати 3 рази на тиждень. Особливу увагу приділити періоду цвітінню.  

Правила догляду за орхідеєю не складні, але вимагають сурової дисципліни. Слідкуючи за ними, рослина віддячить вас пишним і красивим цвітінням. 

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?