Головна героїня “Кріпосної” емоційно прокоментувала свою заміну у серіалі: “Я не відмовлялась від зйомок”

Культовий серіал має свої підводні камені. З'ясувалося, чому змінився акторський склад.

Кріпосна. Цей серіал не лишив байдужим, мабуть, жодного українця. Хтось захоплювався грою видатних українських акторів, хтось зачарувався історією кохання простої бідної дівчини та аристократичного хлопця, а когось зачепили історичні неточності та він серію за серією намагався знайти мінуси.

За сюжетом, головна героїня не має знатної родини, проте, володіє здібностями до навчання. Вона знає мови, манери та відмінно співає. Катерина, що є головною героїнею – улюблениця та названа донька багатої дворянки.

Кадр з серіалу Кріпосна

Серіал став популярним завдяки небанальній історії та артистам, що зображували героїв. Запам’яталася глядачеві Ксенія Мішина, яка зіграла негативного персонажа: злу та жорстоку дворянку, яка відверто знущалася з колишньої кріпачки.

Кінець другого сезону залишив дуже багато таємниць і інтриг глядачеві. Саме тому авторська група вирішила, що серіал буде продовжений ще на один сезон, щоб закрити всі питання, які залишилися у шанувальників серіалу.

Ксенія Мішина зіграла дуже жорстокого персонажа

Нагадаємо, як завершується сезон: у фінальній серії показана пишна і красива весілля Катерини Вербицької. Новий поміщик Андрій Жадан не захотів продавати і купувати кріпаків, а дав повну свободу людям, які вже втомилися бути під гнітом влади.

Дивувати новий сезон буде не лише сюжетним поворотом, а й заміною в акторському складі.

Замість Катерини Ковальчук зіграє головну героїню Соня Прісс. Російська акторка має у своєму портфоліо вже 12 серйозних робіт. Більше того, у неї вже є досвід зйомок в історії, що зображує світ до революції 1917 року.

Сама ж Катерина намагається спростувати чутки про те, що її виключили з акторського складу через нелегальне відвідування Криму.

Софія – нова кріпосна

Акторка розповідає, що вона з режисером та творчою командою не змогла дійти спільної згоди. Дівчина радіє за свою колегу та просить не спекулювати її походженням.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини