Подружка Потапа Надя Дорофєєва зробила зізнання: щаслива розпаду групи “Время и Стекло”

Надя Дорофеєва з радістю ділиться емоціями від Старого року.

Українська співачка Надя Дорофеєва, яка розпочала сольну кар’єру під псевдонімом DOROFEEVA поділилася найважливішим, що сталося у неї цього року.

А сталося у зіркової красуні і справді багато чого. По-перше, вона почала виступати як сольна співачка після розпаду гурту “Время и Стекло”, який проіснував 10 років. Продюсер дуету Потап зауважив, що учасники відчули, що їм тісно у рамках колективу і вирішили спробувати себе у іншому форматі діяльності.

З цим пунктом пов’язане і наступне досягнення артистки. Вона випустила свій перший трек і кліп на нього. Сама композиція під назвою “Горит” настільки сподобалася слухачам, що досі посідає високі позиції в українських та світових чартах.

Крім цього Надя Дорофеєва похизувалася значною кількістю переглядів кліпу на першу самостійну пісню “Горит”. Для артистки отримати понад 12 млн переглядів при першій спробі у сольній кар’єрі – велике досягнення.

Також дівчина зауважила, що настрій їй піднімають рідні та друзі, які зібралися, аби розділити з артисткою її перемоги у цьому непростому році.

До речі, Надя Дорофеєва і словом не обмовилася про те, наскільки складним був для неї рік, адже минув він у напруженій роботі над власним проектом.

Прихильники та друзі співачки активно її підтримали, зауваживши. що завжди будуть поруч. не оминули увагою і нову музичну роботу співачки. подякувавши їй за неймовірну композицію, яку можна слухати вічно.

За всіма позитивними моментами не забули прихильники і привітати її зі святом і засипати компліментами та побажаннями.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини