П’ятниця, 5 Березня, 2021

Ліза Галкіна у білій шубці смішить батьків: навіть Примадонна не встояла і спустилася до дітей

Максим Галкін настільки обожнює своїх дітей, що не втрачає шансу опублікувати нове смішне відео з малюками.

Максим Галкін, зірковий татусь просто король дитячого контенту. Хоча його публікації та й так набирали сотні лайків, дитячі щирі фото та відео користуються найбільшою популярністю.

Підписники буквально так і чекають, коли непосидючі малюки утнуть щось дотепне та смішне. Найбільшу акторську майстерність та сміливість проявляє талановита Ліза.

Дівчинка просто обожнює теревенити на камеру та вигадувати жарти. Цього разу, прийшовши з прогулянки, донька Примадонни вирішила покепкувати з батька, вирішивши представити його повістю всій родині. Ліза урочисто оголосила прізвище, ім’я та по батькові відомого гумориста.

Потрапила до кадру також і Алла Борисівна. Її донька анонсувала вслід за татом.

Маленька Ліза – справжня акторка. Скріншот взято з Instagram-сторінки Максима Галкіна

Видно було, як тішиться Примадонна своєю дитиною, хоча не так і часто з’являється на спільних відео.

Що відомо про життя дітей подружжя Алли та Максима?

Зараз дітям виповнилося по 7 років. Вони  вчаться в Першій московській гімназії, яка знаходиться в селі Липки Одинцівського району. Це елітна приватна школа, в якій навчаються і навчалися діти багатьох знаменитостей і політиків (свого часу цю школу закінчив син Дмитра Медведєва Ілля). Відомо, що вартість навчання в ній становить мільйон рублів в рік.

Та крім навчання малюки демонструють успіхи у музичній сфері та мають добру базу акторської майстерності. Щоправда, з вмінням змінювати та показувати емоції краще виходить у Лізи. Дівчинка обожнює танцювати.

Ліза обожнює бути у центрі уваги

Гаррі – навпаки. Малюк, чомусь намагається весь час бути серйозним. На камеру він – ідейник всіх ігор та жартів, обожнює кепкувати з малої сестрички. Проте, все це, попри вік виходить у сина Галкіна досить стримано.

За словами батьків найкраще з усього йому даються точні науки. Дитина обожнює настільні ігри.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини