Чарівна Ліза Галкіна поколядувала у народному костюмі: росте артисткою, як і Пугачова

Діти Алли та Максима не перестають дивувати своїми талантами. Малюки пішли по стопах своїх батьків.

7-ми річна донька Максима Галкіна – росте справжньою артисткою. Дівчина обожнює танцювати та вже має досвід зйомок у рекламі.

Ліза – справжня батькова улюблениця, адже чоловік не гребує кожною можливістю показати своїм прихильникам, якою розумницею росте дитина. Гаррі теж з’являється в Інстаграмі батька, проте, хлопчик, схоже не відчуває творчої тяги. Батьки й самі не раз говорили, що пристрасть дитини – це логічні ігри та природничі науки.

Донька ж – повна протилежність своєму братові. Дівчина вже з самого дитинства обожнює танцювати, а нещодавно взяла участь у шкільній самодіяльності, де разом з однокласниками пішла колядувати на часть свята Водохреща.

Всіх прихильників творчості Галкіна замилували світлини маленької Лізи. Вона у народному костюмі разом з однолітками пройшлася по селищу, збираючи подарунки.

Батьки дітей не обмежуються лише шкільним вихованням.

Регулярно двійнята Пугачової та Галкіна виконують вправи домашньої фізкультури, а також відвідують басейн.

Як відважилася Алла Борисівна народити малюків?

Максим та Алла

Варто одразу зазначити, що Примадонна ще за молодих років вирішила зберегти свій генетичний матеріал та заморозила свої яйцеклітини. Згодом, коли Максим Галкін з друга родини став коханим Алли, жінка вирішила, що хоче знову відчути дух материнства.

Зірка вітчизняної естради стала ініціатором пошуку сурогатної матері. Жінку знайшли швидко, проте, її ім’я досі тримають у таємниці.

Алла Борисівна зізнавалася, що відчувала певний дискомфорт при очікуванні малюків. Вона навіть готувалася, що доведеться сказати двійнятам, що вона їх бабуся, проте, ледь не в останній момент, передумала та твердо вирішила, що буде гордо носити звання матері Лізи та Гаррі.

 

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини