Субота, 19 Червня, 2021

Всі жінки Дана Балана: з ким був помічений молдавський мачо – Тіна Кароль не єдина

Дан Балан - один з найпопулярніших співаків. Тож не дивно, що навколо нього постійно виникають чутки про романи з багатьма красунями.

Дан Балан – молдавський співак, слава якого виходить далеко за межі рідної Молдови. Зараз співак живе і працює у Сполучених штатах Америки і їздить з гастролями світом.

40-річний виконавець може похвалитися великою кількістю пісень, написаних як у складі гуртів, так і як сольний виконавець. Звісно, така популярність не може не привертати увагу до нього, тим паче, що співак ніколи не розповідає про особисте життя.

Протягом двох сезонів популярного в Україні вокального проекту “Голос країни” Дан Балан був одним з тренерів. У той період йому активно приписували роман з українською поп-дівою Тіною Кароль. Проте ні молдавський співак, ні українська виконавиця ці стосунки не коментувала, залишаючи прихильникам простір для фантазій. Звісно ж, фанати хотіли вірити в те, що між артистами є щось більше, ніж робота і спілкування, але Дан і Тіна вперто мовчали.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

Окрім Тіни Кароль Данові Балану приписували роман і зі співачкою Вірою Брежнєвою. Вони разом знялися у чуттєвому кліпі на пісню “Лепестки слез”, після чого почала ширитися інфрмація про стосунки між артистами. Проте Дан Балан швидко спростував це, оскільки не хотів влазити в родину і руйнувати її.

Дан Балан і Віра Брежнєва у роботі над кліпом Лепестками слез
Дан Балан і Віра Брежнєва у роботі над кліпом Лепестками слез

Співак неодноразово наголошував, що сім’я для нього – святе.

Тіна Кароль була не єдиною жінкою у житті молдавського мачо. Сам артист запевняє, що у його житті є лише три жінки, які забирають всю його любов. Це мама Людмила Балан, сестра Сандра Балан та племінниця Еліс.

Звісно, у житті чоловіка було місце і для інших жінок, зокрема у юнацькі роки він вперше закохався у свою однокласницю, проте далі захоплення справа не пішла, адже Дан з родиною переїхав до Ізраїлю і бачився з дівчиною лише раз чи два на рік. Імені свого першого кохання співак так і не називає.

Першою офіційною дружиною Дана Балана стала дівчина на ім’я Еля Крупеніна. Проте їхнє подружнє життя розпалося вже через 5 років. Виною всьому стали ревнощі дівчини до фанаток та колег посцені. У пари залишився син Алан.

Дан Балан і його перша дружина Еля Крупеніна
Дан Балан і його перша дружина Еля Крупеніна

Після цього хлопець зустрічався з Христиною Руссу, подругою своєї сестри, проте і ці стосунки не увінчалися успіхом. Пара розлучилася через 5 років, оскільки дівчина відмовилася виходити заміж за співака.

Дан Балан з батьками
Дан Балан з батьками

Останніми стосунками, які приписують Данові Балану стала дівчина з його балету. Але артист запевняє. що нічого, крім роботи їх не об’єднує. Співак зізнається, що поки його серце вільне і він готовий будувати стосунки. Проте, як зазначає сам артист, ще не знайшов ту єдину, з якою готовий створити родину раз і назавжди.

Поділіться статтею

Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк обручилася? 34-річна телеведуча приміряла весільну сукню та показала зворушливе відео

Леся Нікітюк не раз жартувала на сторінці свого Інстаграму про те, що хоче вийти заміж та навіть уявляла свою свекруху.

Популярне

Останні новини