Оля Полякова розповіла про жахи косметології – все заради краси: “Із задоволенням заросла б волоссям”

Оля Полякова саме та жінка, яка завжди вміє гідно виглядати та тримати себе на висоті. Ось тільки якою важкою працею виявляється слідкувати за собою...

Не дарма Олю Полякову вважають суперблондинкою. Жінка знає, як піклуватися про себе та на які косметичні процедури слід ходити. Майже кожного тижня у сторіз на своїй сторінці в Інстаграмі співачка  показує, який комплекс догляду вона використовує.

Ділиться зірка також і косметичними засобами догляду. Вони – не з дешевих.

Вдома знаменитість також відводить час для себе. На території свого неймовірного маєтку у жінки є власний басейн, тренувальна зала, а також лазня. Беруть участь в активному омолодженні матері й дівчата. Наприклад, старшу довгонога мама експлуатує, як масажистку.

Оля Полякова і домашнє СПА

Та сама Оля зізналася у сторіз, що витрачає багато сил та часу на персональний догляд. жінка розповіла, що відвідала сеанс масажу, зробила колагенову маску для обличчя та чекає своєї черги на манікюр та педикюр.

Співачка іронічно, у своєму стилі, запитала прихильників, чи не вважають вони, що це просто ідеальний день. А потім поскаржилася, що втомилася від всього цього та зазначила, що радше б заросла вся волоссям, аби не терпіти всі ці косметичні процедури.

Після своїх скарг на постійні СПА процедури, жінка розповіла, як їй важко адаптуватися тут у холодній Україні після казкових Мальдівів.

Дійсно, тамтешній відпочинок задався на славу: співачка, разом з родиною відправилася на райські острови. Проживали на віллі, що мала свій басейн та шикарний вигляд на море.

Проте й там пригоди не обійшли родину стороною. Вже на другий день відпочинку, на островах піднялася буря з тропічним дощем. Родина цілий день провела у номері. Потім, молодша Аліса необачно скуштувала дуже гострий перець, після чого її мамі довелося рятувати дитину підручними засобами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини