Субота, 6 Березня, 2021

Слава Камінська, Камалія та інші вразили правдою про дитинство: “Батьків не вибирають”

Зірки теж були дітьми. І в їхніх родинах було не все ідеально. Але стосунки у деяких сім'ях просто вражають.

Ніхто не говорить, що відносини у родині це просто. Особливо це стосується тих сімей, де батьки мають шкідливі звички або не поважають членів родини. У таких відносинах немає значення чи це звичайна сім’я, чи родина майбутньої зірки.

Солістка гурту “НеАнгели” Слава Камінська пережила зраду батька і його відхід від сім’ї. Артистка зізналася, що хоч вона була тоді дуже маленькою, проте все вже розуміла і прожила цю трагедій за них з мамою. Співачка зізналася, що бачила, як переживала мама і для дівчини це стало найгіршим спогадом дитинства та ключем до всіх подальших проблем.

Ставши дорослою, Слава Камінська сама почала обирати чоловіків, які потім завдавали їй болю. Вона довго не могла пробачити батька, та все ж вік та мудрість зробили свою справу і артистка пробачила батька. 2020 рік вони вперше зустріли всі разом, як одна велика родина, про яку в дитинстві Слава могла лише мріяти.

Не меншу травму від відсутності батька отримала і молода дружина народного артиста України Віктора павліка Катерина Репяхова. Дівчина показала дім, який мав стати їхнім затишним гніздечком, проте пожити в ньому вони так і не встигли. Батько дівчини зник, а будинок забрали через борги.

З того часу з батьком зіркова дружина так ті не спілкується, хоча його дітей любить і підтримує з ними відносини.

Дивлячись на сяючу, усміхнену та щасливу Камалію важко уявити, що їй довелося пережити у дитинстві. Співачка зізналася, що батько часто піднімав руку на маму і на неї, якщо дівчинка починала заступатися. Одного разу батько так розлютився, що накинувся з ножем на рідну доньку. Лише її швидка реакція врятувала дівчинці життя.

Камалія пригадує. що тоді вони боялися навітиь приходити додому, коли бачили у вікні світло. Згодом вона все ж пробачила найріднішу людину, проте =сам батько провини у стосунках з донькою не визнає.

Незважаючи на все, зіркові доньки люблять своїх батьків і всіляко намагалися їм допомагати та підтримувати. Проте навіть роки не змогли стерти з пам’яті дитячі спогади та травми.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Кліпмейкер Герман Нєнов розповів своє враження від роботи з Олею Поляковою: “Важка артилерія”. Всі подробиці

Олю Полякову вважають головною скандалісткою шоу-бізнесу, проте, якою насправді є жінка у роботі - знають лише одиниці.
Легендарні зірки

Чим живе і як виглядає 66-річна Валюха зі “Сватів” та чи планує акторка далі продовжувати кар’єру у серіалі

Тетяна Кравченко - справжня жінка-атмосфера. Її роль Валентини у серіалі "Свати" стала найяскравішою.
Борис Мойсеєв

Борис Мойсеєв вперше показав фото після перенесеної хвороби: скривлена посмішка та притиснута до себе рука

Борис Мойсеєв колись займав роль головного епатажника пострадянського простору. Втім, роки дали по собі знати. Артист серйозно хворів.
Камалія

Камалія кардинально змінила імідж: позбулася розкішного волосся та приховала перші зморшки на обличчі

Найбагатша співачка Україні показала фото з незвичним для неї образом. Нумо подивимося, як змінилася Камалія.

Популярне

Останні новини