Понеділок, 1 Березня, 2021

Телеведучий Юрій Горбунов безтурботно балує свого сина: купив дорогу автівку неповнолітньому

Юрій Горбунов вирішив, що не гоже сину відрізнятися від батька та подарував Івану копію свого авто.

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов, який веде телепрограми “Голос країни” та “Танці з зірками” на каналі 1+1 вирішив не дотримуватися ніяких правил у  вихованні та подарувати своєму синові Івану автівку. Однак машина звісно іграшкова.

Первісток Іван Горбунов

18 лютого 2017 року у подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова народилася дитина — первісток для телеведучого та друга дитина для Катерини. У телеведучої також є син Ілля. А у Юрія лише прийомна дочка –  Ксенія.

Маленький та вдаленький

Зараз молодшому хлопчику  майже 3 роки. Однак батьки не жаліють грошей на свою дитину. Тому відомий телеведучий вирішив подарувати нехай і маленьку копію, але таку саму машину яка є у нього самого – Land Rover. Мабуть батько вирішив, що дитина немає почувати себе обділеною і саме тому зробив такий подарунок.

Ленд Ровер

Горбунов опублікував фото, на якому він сидить поруч із своєю улюбленою  машиною, а в руках тримає малесенький подарунок для синочка.

Скріншот сторінки Юрія Горбунова

Та здається, що коштував він дорого, адже йому не вистачило грошей на двірника. Так, Юрій також опублікував, як проводить ранок четверга, а саме – за прибиранням снігу.

Деякі полюбляють прибиратися

На домашню роботу телеведучий вийшов у чорній шапці, коричневі куртці та чорних рукавичках. З таким виглядом його можна було б сплутати із звичайним перехожим.

До речі, роботу Юрій виконав бездоганно, адже  талановита людина талановита в усьому. А хлопчик буде задоволеним подарунком безперечно!

Поділіться статтею

Кадр із серіалу "Мама"

Набираючий обороти серіал “Мама” на каналі “СТБ”: чому його необхідно подивитися та варто приділити увагу

Новий серіал від популярного телеканалу захопив увагу українців. Чому ви також не можете пройти повз?
Григорій Чапкіс

Спадкоємці Григорія Чапкіса: як виглядають та чим заробляють на життя молоді нащадки відомого танцюриста

Григорій Чапкіс вже не молодий і в нього є син і донька. Чим вони займаються та як заробляють на життя?

Популярне

Останні новини