Понеділок, 1 Березня, 2021

Всі чоловіки Лідії Таран: з ким, крім Доманського, була помічена головна білявка “плюсів”

Лідія Таран - одна з небагатьох ведучих, чиє особисте життя криється за сімома замками. Проте ефектна білявка не залишається без уваги чоловіків.

Життя Лідії Таран складно назвати казкою. З дитинства дівчина не часто бачилася з батьками, адже вони у неї люди творчі, тож про те, що таке графіки вони забували. Проте дівчинка виросла розумною і самостійно вступила на журналістику, а потім і знайшла свою першу справжню роботу.

Звісно, при такому насиченому графіку їй важко було побудувати міцні відносини. Тож першим її коханням став Андрій Доманський. Познайомилися вони в професійному середовищі і веселий, симпатичний і розумний чоловік відразу заволодів увагою дівчини. Вони почали зустрічатися, але родини справжньої родини у них не вийшло. А все через те. що чоловік заявив, що одного разу вже був одружений і більше не хоче.

Лідія Таран і Андрій Доманський
Лідія Таран і Андрій Доманський

Зрештою, стосунки між Лідією та Андрієм закінчилися так само раптово, як і розпочалися. Він покинув її на відпочинку в Італії і повернувся додому сам. Лідія Таран зізнається, що від стосунків отримала найцінніший подарунок – доньку Василину. На чоловіка вона зла не тримає і вони разом беруть участь у вихованні донечки.

Згодом Лідію Таран помітили у парі з Андрієм Куликовим. Проте стосунки у них були суто робочі. Тоді вони разом вели програму “Гол”.

Згодом амбітна ведуча почала працювати на “1+1”. Тут вона спробувала себе у новій для себе ролі – ведучої інформаційно-розважальних програм “Сніданок з “1+1” та “Я люблю Україну”. Тут її робота звела з Русланом Сенічкіним, з яким вони утворили чудовий творчий тандем.

Лідія Таран і Руслан Сенічкін
Лідія Таран і Руслан Сенічкін

А от що робиться у серці відомої білявки, так лишається загадкою. Адже особисте життя вона не висвітлює і не розповідає про нього. Навіть, якщо у Лідії Таран і є гідний чоловік у житті, то вона його старанно приховує.

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.
Ані Лорак

Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.

Популярне

Останні новини