Знайшлися рідкісні фото розкішного маєтку Камалії: золото, мармур – як живе найбагатша співачка країни

Камалія - справжня попелюшка українського шоу-бізнесу. Зірковий розкішний маєток повністю відповідає її зірковому статусу.

Вона завжди знала, що стане зіркою і ще з юних літ почала пробивати собі шлях на велику сцену. Камалія, а тоді ще Наталія, чіплялася за будь-яку можливість вийти та заспівати улюблених пісень. У школі вона брала участь у багатьох концертах і постановках. Згодом її зусилля помітили, і Камалія отримала запрошення співати в українському вокальному ансамблі “Галицька перлина”.

Архівне фото Камалії – юна красуня

Так би і жила працьовита співачка, якби у 2003 році стріла Амура не вразила її серце. Вона виступала на корпоративі у Донецьку, де її запримітив тодішній гігант металургійного бізнесу Мохаммад Захур, якого знало і боялося все індустріальне місто.

Проте, в жінку він закохався з першого погляду та став проявляти дорогі знаки уваги. Молода Наталія спочатку не знала, як правильно реагувати на такі залицяння чоловіка, а потім розгледіла у ньому добру та чуйну людину та відповіла взаємністю. Народила бізнесменові двох доньок: Арабеллу та Мірабеллу.

Камалія з чоловіком та доньками
Камалія з чоловіком та доньками

Де живе щаслива родина?

Маєтки зірок завжди вражали. Проте, Камалія з шиком обійшла і Олю Полякову, і Софію Ротару. Її будинок просто дивує, адже він схожий на справжній палац арабського шейха.

Камалія з чоловіком створила собі цілий палац

Чоловік співачки якось пожартував, що з огляду на декор, складається враження, що жінка вивезла пів Дубаю, аби прикрасити їх родинне гніздечко.

Камалія у своїй розкішній спальні

Усюди спостерігаються елементи у теплому жовтому або золотому кольорі, аби додати своїй оселі ще більшого затишку.

Домінує арабський стиль в апартаментах Камалії

Камалії подобається прикрашати будинок орнаментом, проте, відчувається, що в її оселі багато простору.

Камалія з чоловіком у своїй вітальні

Схожі статті