П’ятниця, 5 Березня, 2021

Наступний Холостяк Михайло Заливако попав під об’єктиви з новою обраницею: інтриги не буде

Наступний Холостяк Михайло Заливако попав під об'єктиви з новою обраницею та зруйнував інтригу шоу. Сховатися не вдалося.

5 березня цього року в ефірі телеканалу “СТБ” вийде найочікуваніша романтична прем’єра весни – “Холостяк 11”. Шукати своє кохання буде 31-річний бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії Михайло Заливако. Це буде один з тих чоловіків, який порушує правила проекту і вносить в них свої корективи за покликом серця.

“Спалилися”

Днями головного героя нового сезону реаліті-шоу Михайла Заливако “піймали” в Мукачево з Антонією в супроводі телекамер.

Хоча офіційного підтвердження поки немає, але місцеві жителі Мукачева вже давно знають, що їхня землячка красуня Антонія-Джессіка Чегі бере участь в новому одинадцятому сезоні шоу “Холостяк”, який вийде в ефір 5 березня на каналі “СТБ”.

Хто така Антонія

Відомо, що Антонія є власницею популярного в Мукачево салону краси. Дівчина обожнює готувати, тому в минулому році спробувала свої сили в кулінарному угорському проекті “МастерШеф”.

Судячи з кадрів, можна припустити, що дівчині вдалося підкорити серце майбутнього Холостяка і дійти до фіналу, адже за правилами проекту, знайомство з родиною та містом, де живе дівчина відбувається саме в фіналі шоу. Відповідне відео вже встигли викласти в TikTok.

Нагадуємо, що нещодавно Холостяк дав своє перше інтерв`ю, у якому розповів про свої вподобання та що лякає його у дівчатах.

Але, як насправді розвиваються стосунки учасників, на жаль, залишається невідомо. Чи склалися у Михайла та Антонії стосунки? Буде відомо лише по завершенню сезону. Або ж, Михайло дасть підсказку, як це зробила Мішина.

Поділіться статтею

Чи повернеться до Ані Лорак її колишній чоловік

Після поневірянь Ані Лорак показала обручку та возз’єдналася з колишнім чоловіком: нарешті Мурат з родиною

Ані Лорак скандально розлучилася зі своїм чоловіком-турком. Втім, поп-діву знову помітили у компанії екскоханого. Як так сталося?
Легендарні зірки

Як виглядають діти та онуки радянських легенд: Юрія Нікуліна, Ірини Муравйової та інших улюбленців публіки

Фільми з їх участю стали безсмертною класикою, а на творчості акторів виросло не одне покоління. Погляньте, як виглядають нащадки легенд.

Популярне

Останні новини