Продюсер Потап проводить час з іншими жінками поки Настя Каменських не бачить

Чому Потап танцює з іншими жінками, а Настя Каменських ніяк не реагує?

Музичний дует Настя Каменських та Потап співали на сцені разом більше пятнадцяти років. І тільки декілька з них вони живуть в одному будинку, у якості подружжя. Нагадуємо, що пара довго приховувала свій роман та зізналася нещодавно. Подружжя опублікувало відео з розкішного  весілля, чим сильно сколихнуло соцмережі. Адже шанувальники творчості Потапа та Насті мріяли про це ледве не два десятиліття.

Зміни в особистості

З хорошою жінкою будь-який чоловік здатен продемонструвати свої найкращі якості і Олексій Потапенко та його дружина – найкращий приклад цьому. Хто б міг подумати, що жорсткий та безкомпромісний Потап здатен на подібні прояви кохання.

Безліч квітів, безкінечні подарунки, романтична пропозиція та ніжні обійми – тепер усе про Потапа.

Танець

Нещодавно Потап опублікував відео, на якому чітко видно, як він танцює спочатку із сестрою Каменських, а потім і з її мамою. Це відео спершу з’явилося у Насті на інстаграм сторінці, а згодом і в Олексія.

У жінок був лише один партнер на усіх, але вони мирно його поділили.

Мама Насті Каменських теж була не проти трохи розім’ятися з зятем.

Жінка, до речі, виглядає вишукано.

Нагадуємо, що нещодавно у родині Жмурів сталася трагедія — помер батько Насті. У пам’ять про нього співачка створила пісню Почуття.

Кліп став неймовірно популярним серед слухачів і набирає мільйони переглядів на YouTube. Родина важко переживала втрату, але судячи з інстаграму співачки, потроху приходить до тями.

Сподіваємося, що сльози артистки висохли і з плином часу вона знову подарує нам нові хіти.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини