Ведуча новин Лідія Таран показала на що здатне її тіло: “Мов мавпа на гілляці”

Ведуча новин “ТСН” на каналі “1 + 1” Лідія Таран зберігає репутацію виключної красуні. Жінка є власницею неймовірно гарної зовнішності, яка привертає увагу глядачів та стала однією з причин щирої любові шанувальників. Блискучий блонд, фарфорова шкіра та білосніжна посмішка – візитні картки знаменитості, якими вона успішно користується. Вона – вірна дружина, талановита журналістка, хороша подруга.

Флай йога

Нещодавно зірка журналістики опублікувала декілька фотографій, зроблених зі студії йоги. Лідія вирішила зайнятися своїм здоров’ям і обрала досить незвичайний вид його поліпшення. А саме Fly йога. На кадрах жінка висить на спеціальному ганчірї та робить певні вправи.

Зі сторони здається, що у цьому немає нічого складного. Але ті, хто знається на східних культурах, розуміють наскільки важко зробити ті вправи, які демонструє ведуча. Сама ж Лідія дає зрозуміти користувачам, що почуває себе у такій позі невпевнено. А десь на задньому фоні видніється тіло людини, яку йога вже виснажила та не полишила сил на інші асани.

Почувається, як мавпа, а виглядає навпаки.

Для занять йогою Лідія обрала облягаючий одяг: лосіни у стилі мілітарі та звичайну чорну майку.

Хвороба

Нагадуємо, що нещодавно ведуча перехворіла коронавірусом. Про це вона повідомила у своєму акаунті в соцмережі. Жінка отримала позитивний результат ПЦР та мала сидіти на самоізоляції близько двох неділь. Лідія хоча й засмутилася, але позитиву не втратила та почала розважати підписників контентом. Не дарма вона успішна телеведуча.

Популярне зараз

Схожі новини